• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tost Kilo Yapar mı - Tost Kilo Aldırır mı - Tost Şişmanlatır mı

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490
tost kilo yapar mı, tost şişmanlatırmı, tost kilo aldırırmı, tost yemek kilo yapar mı, tost yemek kilo aldırır mı, tost zayıflatır mı, tost kaç kalori

Yaklaşık olarak 3 dilim kaşar peynir (10 gram), 1 tatlı kaşığı kadar tereyağ ve iki dilim tost ekmeği ile hazırlanmış olan tost yaklaşık olarak 200 kaloridir. Dediğimiz gibi tosttaki kalorinin büyük bir çoğunluğu ekmekten kaynaklanmaktadır. Eğer tostunuzu çift kaşarlı yapmak isterseniz kalori değeri ortalama olarak 220 olacaktır.

Tostta kullanılan malzemeler ve kalori değerleri;

10 gr yağlı kaşar peynir : 34 kalori
1 tatlı kaşığı tereyağ : 33 kalori
2 dilim tost ekmeği : 134 kolori

Tostun kalori değerini düşürmek için neler yapabiliriz?

Diyet Listelerine tost önerisi, 1 tost toplam 127 kalori;

1 yemek kaşığı light beyaz peynir – 30 kalori
1 yemek kaşığı domates salçası – 13 kalori
2 dilim Light ekmek – 86 kalori

Crow

MFC Üyesi
Konular
37
MFC Puanı
1,150
tostlarda olan yağın vucudu da durması baya zaman alıyor. yanı yediğiniz tostun yağsını eritmek için baya cabalamalısınız.

süt içmek iyidir.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
iFt bilir kişi olaraktan :D 10 tostla bişey olmuyor amaaaa 11. tostla olanlar oluyor işde lop lop kilolar gelmeye baslıyor yanii 11 e dikkat :D

iFt

MFC Üyesi
Konular
22
MFC Puanı
4,490

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Kolibandı gibi bir tosta 9 lira versem yarısında yine doyardım da fukaralıgın gözü körrr olsun iFt :D benim limit 10 biliyorum ben :D ben diyim 150 sen de 200 :D ama sag profilden 110 gösterdigim söyleniyor :D baluq etliyim yani :D :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
cok ayıp benim gibi narin bir hanfendüye öyle diyorsun ya bacanak :D hamsi hamsi onuda bilmiyorsan yazıkalrrr osssun sana :D

yalnız iFt nin ciddi konusuna dalıp yine ortalıgı birbirine kattık Kolibandı hadi yallah boşaltın sayfayı başka sayfayaa :D