• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

TT Koxp 2062 Knight Online Koxp 2062 Version

Konular
1,772
MFC Puanı
0
TT Koxp 2062 Knight Online Koxp 2062 Version

TPT ve Hapis Fixlendi, Xigncode Güncellemesi Yapıldı ve Stabil Hale Getirildi.

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz !

78Qgdv.jpg

Oto partye alma vb. sistemler düzeltildi

Komut sistemi düzeltildi 44,fr vb..

Mage basic skilleri hata verdiriyordu düzelttim

Hızlı dc sorunu için çözüm üretmeye çalıştım

KoxpTT Bir süre sonra beyaz geliyordu onu halletmeye çalıştım.

NOT: Merhaba arkadaşlar virüs gibi gözüken şeyler hakkında belirteyim durduk yerde oldu düzeltemedim antivirüsler güncelledikce vb6 yı hiçe sayıyor artık !..

Bu zamana kadar gerçekten benden şaşmayıp bana güvenenlere teşekkür ederim onlar bana yeter çamur atanlar olmasada olur !

Knight Online Güncel Koxplar 2061,2062,2063,20xx

İNDİR-DOWNLOAD:

Knight Kingdom Bug resimli anlatım - .Com - Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu - TTKoxp indir TTKoxp.rar
Knight Kingdom Bug resimli anlatım - .Com - Forum, Eğlence ve Güncel Paylaşım Platformu - TTKoxp indir TTKoxp.rar