Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tuvalet Deliğine Kolu Sıkışan Vatandaşı İtfaiye kurtardı

ultrAs

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Hastanede tuvalete düşürdüğü telefonu almak isteyen adam, kolu tuvalet deliğine sıkışınca vatandaşlardan yardım istedi

Erzurum'da bir hastanede tuvalet deliğine düşen cep telefonunu çıkartmaya çalışan adamın kolu sıkıştı. Vatandaş itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

İHA'nın haberine göre, Erzurum Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, her gün onlarca olaya müdahale ediyor. Özellikle Erzurum genelinde yangın, kaza, insan ve hayvan kurtarma olaylarına sıklıkla giden Erzurum İtfaiyesi, bu sefer de tuvalet deliğine kolu sıkışan vatandaşı kurtardı. Hastanede tuvalete düşürdüğü telefonu almak isteyen adam, kolu tuvalet deliğine sıkışınca vatandaşlardan yardım istedi. Bunun üzerine vatandaşlar durumu hemen hastane personeline ve itfaiyeye haber verdi.

İhbar üzerine hastaneye gelen itfaiye ekipleri yaklaşık 1 saatlik çalışma sonucu tuvaleti kırarak genç adamın kolunu sıkıştığı yerden kurtardı. Kolu kurtarılan vatandaş itfaiye ekiplerine teşekkür ederek tedavi edilmek üzere sağlık ekiplerine teslim edildi.

HT

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

su wc mağdurlarının telefonları nasıl dusurduğunu merak ediyorum ve en muhimi alaturka bir wcde nasıl telefonla oynabiliyorsunuz lan zaten durum kotu bacaklar bitik :D bide elde tel sonra boyle iğrenc goruntu oyyy midem kalktı beya :D

sessizsakin

Övünmek gibi olmasın, beni annem doğurmuş.
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    50
  • MFC Seviyesi

Öykk midem kalktı arkadaşım ya :D

ultrAs

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    0
  • MFC Seviyesi

Tamamen kamu spotu olan bir konu, dikkat edin diye açtım :p

Autocrat

"Korkaklıkta AR İlerlermekte ŞEREF Var"
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    5
  • MFC Seviyesi

yalnız dayıda baya yayılmıs :D basında yastık falan :D ne dusunuyor acaba içindeki resimlerimi:D

Üst Alt