• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Tuvalet Deliğine Kolu Sıkışan Vatandaşı İtfaiye kurtardı

ultrAs

MFC Üyesi
Konular
46
MFC Puanı
10
Hastanede tuvalete düşürdüğü telefonu almak isteyen adam, kolu tuvalet deliğine sıkışınca vatandaşlardan yardım istedi

Pr51b6.jpg

Erzurum'da bir hastanede tuvalet deliğine düşen cep telefonunu çıkartmaya çalışan adamın kolu sıkıştı. Vatandaş itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

İHA'nın haberine göre, Erzurum Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, her gün onlarca olaya müdahale ediyor. Özellikle Erzurum genelinde yangın, kaza, insan ve hayvan kurtarma olaylarına sıklıkla giden Erzurum İtfaiyesi, bu sefer de tuvalet deliğine kolu sıkışan vatandaşı kurtardı. Hastanede tuvalete düşürdüğü telefonu almak isteyen adam, kolu tuvalet deliğine sıkışınca vatandaşlardan yardım istedi. Bunun üzerine vatandaşlar durumu hemen hastane personeline ve itfaiyeye haber verdi.

İhbar üzerine hastaneye gelen itfaiye ekipleri yaklaşık 1 saatlik çalışma sonucu tuvaleti kırarak genç adamın kolunu sıkıştığı yerden kurtardı. Kolu kurtarılan vatandaş itfaiye ekiplerine teşekkür ederek tedavi edilmek üzere sağlık ekiplerine teslim edildi.

HT

Konular
14
MFC Puanı
170
su wc mağdurlarının telefonları nasıl dusurduğunu merak ediyorum ve en muhimi alaturka bir wcde nasıl telefonla oynabiliyorsunuz lan zaten durum kotu bacaklar bitik :D bide elde tel sonra boyle iğrenc goruntu oyyy midem kalktı beya :D

ultrAs

MFC Üyesi
Konular
46
MFC Puanı
10
Tamamen kamu spotu olan bir konu, dikkat edin diye açtım :p

Konular
14
MFC Puanı
170
yalnız dayıda baya yayılmıs :D basında yastık falan :D ne dusunuyor acaba içindeki resimlerimi:D