• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcılarına sundu!

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcılarına sundu!​

ldbN4Q.jpg

Açık ara en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, yeni gelen güncelleme ile uzun zamandır eleştirilen bir sınırlamayı esnetiyor.
Dünya genelinde en çok kullanılan ilk 3 sosyal medya platformundan biri olan Twitter, yeni güncellemeler ile kullanıcıların istekleri doğrultusunda gelişmeye devam ediyor. Bugün gelen güncellemeyle ise uzun zamandır eleştirilen bir sınırlama esnetiliyor.​

TWİTTER'A BEKLENEN GÜNCELLEME GELDİ!​
Çoğumuzun da bildiği üzere daha önce birine ya da bir gruba yanıt verdiğinizde, "@" ile başlayan kullanıcı isimleri de 140 karakter kotanızdan düşülüyordu. Ancak bugün gelen yeni bir güncelleme sayesinde bu sınırlama tarih oldu.

Artık kullanıcılar "@" ile başlayan kullanıcı isimleri sınırlamaya takılmak sızın 140 karakteri sadece yazmak istedikleri için kullanabilecek. Güncelleme ile beraber gelen diğer yenilikleri sıralayacak olursak:

Yanıt yazdığınız kişi; atacağınız tweet yazısının içinde değil, üzerindegörünecek. Böylelikle sohbetlerinizde daha fazla karakter kullanabileceksiniz.

- "Yanıtla" üzerine tıkladığınızda kimlerin konuşmanızın bir parçası olduğunu kolayca görüp kontrol edebileceksiniz.

- Bir konuşmayı okurken atılan tweet'in başında "@" ile başlayan çok sayıda kullanıcı adları yerine yazılanları göreceksiniz.​

sabah​

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
140 sınırlama hep bana saçma gelmiştir.
insanlar sadece düşüncelerini paylaşabildiği bu plartformda neden bu kadar kısıtlanır ki ?

tamam kitaplar kadar sınır verme ama 140 ta bırakmakta saçma
tek amacı düşünce paylaşımı olan bu platformu özgürlügü kısıtladığı için kınıyor ve boykot ediyorum yıllardır. Sınırlamayıda mantıklı bir seviyeye çekene kadar kullanmayı düşünmüyorum.

Konular
124
MFC Puanı
8,290
140 sınırlama hep bana saçma gelmiştir.
insanlar sadece düşüncelerini paylaşabildiği bu plartformda neden bu kadar kısıtlanır ki ?

tamam kitaplar kadar sınır verme ama 140 ta bırakmakta saçma
tek amacı düşünce paylaşımı olan bu platformu özgürlügü kısıtladığı için kınıyor ve boykot ediyorum yıllardır. Sınırlamayıda mantıklı bir seviyeye çekene kadar kullanmayı düşünmüyorum.

140 karakter sınırlaması olmasaydı bugün twitter olmazdı. Kimse de destan yazan insanların gönderilerini okumazdı.:sigara