• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Üsteki skype adresinizi istese verir misiniz ?

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
sanada veririm.. şimdi düşündümde ben sanırım herkese veriyorum.. çok ilkeli ve seçici değilim gibi:D
yeter ki iste modundayım.. sanırım kendimi, biraz daha naza çekmeliyim, bilmem ki demeliyim..
ne kadar geç elde edilirse o kadar kıymetli olur sözünü aklımdan çıkarmamalıyım bundan sonra;)

Son düzenleme:

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
banne yav. ben hepsinin aynı anda olmasını istiyorum :d
sonbahar dışında hiçbir mevsimi sevmem ve harici mevsimde hiçbir yerde oturmayı da sevmem :d sonbahara ne kaldı ki kaptan :d :d hatta kesinlikle eylül olmalı bence aylardan, ya da kasım. ikisini de severim.
sana kıyamam abicim ya ne yelpazesi. eylülde efil efil esermiş zaten oralar, orada 15 yıllık arkadaşım var ondan biliyorum :d bu arada çocuk bunu duyarsa benimle bütün ilişkilerini koparır çünkü defalarca çağırdı bir kez bile gidemedim davetine :d çaktırmayız ;)
benim gözümde martılar ile kuzgunların hiçbir farkı yok ve zaten ikisi de kanatlı familyasından. ikisi de berbat sese sahip ve en en önemlisi iki tür de aşırı vahşi. sevmiyorum martıları. simit bile atmam, atıyomuş gibi yapıp ben yerim ağlasın keratalar gidip bi köşede. çin işkencesi yapıcem onlara :d zavallı hayvanların daha minicik yavrularını alıp kaçmak neymiş görsün hıyartolar.
yok hocam ne soyunucam ya ulu orta. anında siviller gelir hayırdır gençler siz ne iş diye :d gerçi deliye vururum o an, sen de akrabam, bakır köyden aldım çocuu, az hava alsın diye dersin yırtarız sorun deil :dddd
evet, çaycı ne kadar dandik ise çayı da bir o kadar güzel olur, mekan ile çaycı arasında her zaman çay kalitesi konusunda bir ters eğri vardır bunu da idrakına salık veririm :d
yok ya hu, sigaramı çakmağımı kendim alırım, açgözlü insanları kat'a sevmem, ben niye yapiyim aynını ;)
ayrı masalara ne gerek? iskemleler arası 1 metre olsun kafi kaptan. tamam, sen deli gibi anlat ben deli gibi dinleyeyim ; )

bak kaptan tek derdim o iskelede lanet olası bir balık ekmek yemek ve seni dinlemek tamam mı, fazla teferruata gerek yok :ddd

skayyyypım da yok bu arada :d
bende seninle sohbet etmek istiyorum.. yemek, martı, sigara, üşümek işin teferruat kısmı..
biz seninle manalı manasız konuşalım. arada geyik yapalım, arada dertleşelim, arada hayata dair beklentilerimizi, kırgınlıklarımızı anlatalım, bazen susalım, bazen sığ bazen derinlikli konuşalım.. ama yanımızda çay olsun... çay kalitesi ve işletme alanındaki benzetmenin aynısını bende kokoreç ve mekanı arası için söylerim..
ters korelasyon her zaman daha çok çalışır gibi çoğu durumda:)
ben skype yükledim..ama hiç arkadaşım yok.. birini ekledim.. ama onuda engelledim.. tek başına duruyor deli gibi:)
bende twiter, instagram, facebook ta yok.. ama telefonum var başkan... 11 adet numaraya dokunuyorsun ben çıkıyorum:)
eylül ve mayısı bende severim.. mayıs olsa olmaz mı.. eylüle 9 ay var... mayıs ayında görüşelim.. sadece yapmamız gereken, eylül ayında görüştüğümüzü kendimizi ikna etmek bence:D
yeniköydeki arkadaşını da çağırırız... sensiz çay içilmiyor.. sırf senin için hamsi ekmek yemeğe senin ayağına kadar geldik, hadi çabuk gel diye haber saldık mı o iş te aradan çıkar bence, ne dersin:)

Son düzenleme:

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,802
MFC Puanı
60,770
Düşünürüm

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular