• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ütopya Oyunu İle Para Kazanma

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790

utopya-online-ciftlik-oyunu-1-e1479143519565.jpg

Esasında herkes kısa yoldan para kazanmak ister. Bu sebeple google’da yapılan aramaların çoğu internetten para kazanma ve buna benzer kelimelerdir.
Benimde bu konulara olan merakımdan dolayı birçok siteyi denedim. Son zamanlarda ise oyun oynayarak para kazanma diye bir şey gördüm. Biraz araştırma yaptıktan sonra ise ÜTOPYA diye bir site buldum. Yine meraktan siteye kayıt oldum oldukça sade bir paneli var. Üye oldum. Sistemi anlamak 10-15 dakikamı aldı. Kısaca anlatım: Oyun inek üzerine kurulu ve herkes bir inek sahibidir. İneklerden süt oluyor sütü ise satıp ütopya elde ediyorsunuz. Elde etttiğiniz ütopyaları yine inek almak için kullanabiliyorsunuz yada biriktirip para olarak çekebiliyorsunuz. 2 saatte bir bonus alabiliyorsunuz. Bu kısım oyuna yeni başlayanlar için çok önemli çünkü üretim az oldugundan en çok gelir bonuslardan geliyor. Birde sitede kaldığınız her 15 dakika için 3 puan alıyorsunuz bir haftada en çok puanı alan ilk 20 kişi ütopya kazanıyor. Birinci 1000 utopya, ikinci 750 ütopya, üçüncü 500 ütopya, 4-10 arası 250 ütopya 10-20 arası ise 100 ütopya alıyor.İneklerin fiyatı ve saatlik üretimleride şöyle;
100 ütopya SAF inek 10 litre saatlik üretim
1150 ütopya SARI inek 135 litre saatlik üretim
5000 ütopya ŞAŞKIN inek 600 litre saatlik üretim
25000 ütopya ÇIKARCI inek 3250 litre saatlik üretim
100000 ütopya SİNİRLİ inek 13300 litre saatlik üretim
145000 ütopya DOMDOM inek 19690 litre saatlik üretim
guncelleme.png

Oyunda seviye sistemi de mevcut . Refarans linki ile oyuna davet ettğiniz oyuncudan puan kazanırsınız ve seviye atlarsınız. Seviye atladığınızda saatlik üretiminizde artar . Oyuna parada yatırabilirsiniz. Böylelikle daha kısa zamanda para kazanmaya başlarsınız. Şimdi bir örnekle kazanç bilançosuna bakalım ;
Örneğin ;
Saatlik üretiminiz 6000 litre süt bir günde 6000 * 24 = 144000 litre süt yapar. Buda 1440 ütopya eder. Şu anki kur da 4375 ütopya 1 TL olduguna göre yaklaşık 3 günde 1 TL kazanırsınız ki ben oyuna para vermediğim halde oyuna başlayalı 10 gün oldu 315 litre saatlik üretimim var. İleriye dönük olarak düşündüğümüzde çok güzel paralar bırakabilecek bir oyun. Oyunda sohbet bölümüde var arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Ayrıca koloni kurarak yada bır koloniye üye olarak günlük kazancınızı katlayabilirsiniz. Evet arkadaşlar bu oyunu denedim ve para çekebilen arkadaşlarda vardır. Sizde geç olmadan burada yerinizi alın çünkü kişi sayısı artıkça kur yukselecek ve para çekmek zorlaşacaktır. Siteye www.utopya.online/ adresinden ulaşabilirsiniz.