• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

Üyelerimize Sorduk - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozi

MFC Üyesi
Konular
19
MFC Puanı
180

reyiz dosya linkleri yok

Konular
257
MFC Puanı
120
Ben çok bilmis biri degilim ok by

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Ben çok bilmis biri degilim ok by
Bu bilmişlikle alakalı bişey değil, hepimizin güne gündeme dair söyleyecekleri var.
Bu yüzden hepinizi etiketleyip tek tek konuşmak istiyorum. Sanada sorular gelecek, sıradasın

Bilgi - İnanç - Eylem

Konular
257
MFC Puanı
120
Yemisim sorulari ban a bunlarla gelmeyin ((((((

Konular
257
MFC Puanı
120
Cok gelmeye meraklisin gelmeye (;

Ozi

MFC Üyesi
Konular
19
MFC Puanı
180
Bunun bilmişlikle alakası yok ki.Yalnız Qasem şans ya bu konu üzerinden geldin hayran olduğum bir kitle ve ŞİRİNE ile konuşmuşluğum bile olduğu bir kitledir REDHACK askerden önce bende illegal yazılımcıydım askerden sonra legalleştim.Kısacası Qasem bu konu üzerinden gelmese benden bişi bilemeyecektim :dd

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110

Bende böyle bir ekiple Karacocuk ve cwdoktorayla tanıştığımda tanışmıştım. Gerçektende insanın hayran kalmaması ne mümkün..

Bilgi - İnanç - Eylem

Konular
22
MFC Puanı
3,420
Bir El Nusra mensubu terör sempatizanın, bu aydın tavırları gerçekten çok sinir bozucu.. Haa buna inanlar yiyenler var.. Ben gerçek yüzünü bildiğim için de bana düşmandır.
Arkadaşın iki yüzlülüğünü her yerde ifşaladığım için korkusundan saçma sapan şeylere girişiyor.. Son yaptığı çocukluğu anlatmıyorum bile.. Adalet yazmakla olmuyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...