• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Üzüm rengini tırnaklarına taşı

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
12725-mor-uzun-rengini-tirnaklarina-650x0-1.jpg

Yaz meyvelerini sırayla tırnaklarımıza taşıyoruz. Bugün sıra da en sevdiğimiz meyve var; mor üzüm! Mor olan bütün meyvelere bayılıyoruz. Yaz aylarında serinlik veren bu vitamin deposu meyveleri tırnaklarımıza taşıma zamanı geldi. Yazın enerjinisini en güzel yansıtan bu rengi tırnağından hiç çıkarmak istemeyeceksin. Bütün kombinlerine uyum sağlayacak bu manikürü uygulamak için yapman gereken tek şey aşağıdaki adımları takip etmen!

1. Adım
Manikürüne başlamadan önce ellerini iyice nemlendirmen gerekiyor. Ojelerini çıkardıktan sonra zengin içerikli el kremini uygula ve emilmesini bekle. Daha sonra tırnaklarına birkaç damla yağ damlat ve bekle. Böylece tırnakların daha güçlü ve sert olacaktır. Çabuk kırılan zayıf tırnaklara sürdüğün oje uzun süre tırnağında kalmayacaktır.

2. Adım
Oje sürmeden önce tırnaklarına baz ojeni sür. Bu ojenin daha uzun süre tırnağında kalmasına yardımcı olur.

3. Adım
Şimdi oje rengini seçme zamanı geldi! Parlak mor veya mat? Ellerine en çok yakışan mor tonunu seç ve uygulamaya başla. Daha parlak görüntü için ojenin üzerine bir kat da parlatıcı sürmeni tavsiye ediyoruz.

4. Adım
Ojen kuruduktan sonra top coatı uygula ve kurumasını bekle. Eğer çok zamanın yoksa oje kurutucu sprey sıkabilirsin.

Not: Oje kurutucu spreyini çok yakından sıkmamalısın bu ojenin üzerine iz kalmasına sebep olabilir.

Şimdi mor tırnaklarının keyfini uzun süre çıkarma zamanı!​

Zeynep1

MFC Üyesi
Konular
941
MFC Puanı
5,250
çok güzelmis gerçektennnnnn