• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Çözüldü Vakıfbank parama el koydu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahtsizbedevi

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Ziraat Bankası kartımla VakıfBank ATM'sine 5700 TL yatırdım ancak ATM parama el koydu. Önce Vakıfbankı aradım bana ziraati aramalısın dediler. Aradım şubeye git dediler. Bunun üzerine Ziraat şubesine giderek durumu anlattım ve VakıfBank'a durumu bildirdiklerini ve şikayetin oluşturulduğunu söylediler. Para sayımı yapılacak ve param o şekilde verilir dediler. Böyle bir şey yaşadınız mı? Ne kadar sürede halloldu? Ve eksiksiz paranızı alabildiniz mi? Lütfen bilgilendiriin dostlar...

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
kredi kartından bilgim dahilinde olmayan yurt dışı harcamaları smsleri almıştım. Şikayet dilekçesi oluşturduk, bir ay sonra hallolmuştu. Kredi kartı bilgilerim çalınmıştı ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...