• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Vazgeçilmez Olmuşsun

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış baharında seni düşündüğümde içime yayılan sıcaklığın dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam

Uykudan yüzümde mutlu bir gülümseme ile kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını veriyorsam

Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüpbana baktığını hissediyorsam

Ve bu beni her gün hep aynı şekilde heyecanlandırıyorsa

İçtiğim çayın şekeri sigaramın dumanıkahvaltımın her lokması sen oluyorsan

Sokakta bana bakan her insanyüzümdeki tarifsiz sevinci görüp hayrete düşüyorsa

Sevdiğin şarkı sözleriyı defalarca başa alıp bıkmadan defalarca dinleyebiliyorsam

Yüzlerce kişinin arasında bile kadehimi yalnızca senin şerefime kaldırıyorsam

Başımı döndüren şeyin aslında içki değil sana olan aşkım olduğunu biliyorsam

Yorucu bir günün sonunda ufacık bir sözünle bir gülüşünle uzun bir tatilden dönmüş gibi enerji doluyorsam

Gün boyu saatleri dakikakaları sayıp 'Neden geçmiyor bunlar' diye hayıflanıyorsam

Ve hep seninle buluşacağımı anı bekliyorsam kitap okurken seni düşünmekten kendimi alamayıp aynı satırı defalarca tekrar ediyorsam

Sonra sana bunu anlattığımda birlikte ne kadar güleceğimizi düşünüp keyifleniyorsam

Seninle ilgili planlar yapıyorsam

Sadece varsayımlara dayalı olsa bile o planları mükemmelleştirmek için her ayrıntıda dakikalarca düşünüyorsam

İzlediğim filmdeki baş rol oyuncularını yerine kendimizi koyup '' Biz olsaydık böyle yapardık'' diyorsam

Yüzyıllardır sevgililerin kullandıkları klasik sözcüklerin benim duygularımı anlatmaya yetmediğine fark diyorsam

Yine de bunları söylemekten hiç ama hiç bıkmıyorsam

Aşkımın coşkusunu sana yansıttığımda seninde bana aynı coşkuyla karşılık vereceğini biliyorsam
Kahkahanın en güzelini seninle atacağımı yemeğin en güzelini seninle yiyeceğimi içkininen keyiflisini seninle içeceğimi düşünüyorsam

' Hayatın en anlamlı şeyi ne ' diye sorduklarında tereddüt bile etmeden senin adını verebiliyorsam

Sen benim için VAZGEÇİLMEZ olmuşsun demektir..