Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Whitney Houston Efsane Bir D`V`D İle Anılıyor

Selale

// Paylaşılamayan Kadın //
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    20 Nis 2013
  • Mesajlar
    611
  • MFC Puanı
    2
  • MFC Seviyesi

2012 yılında henüz 48 yaşındayken kaybettiğimiz efsanevi sanatçı Whitney Houston’ı “We Will Always Love You – A Grammy Salute To Whitney Houston” DVD’si ile anılıyor.

“We Will Always Love You – A Grammy Salute To Whitney Houston“ DVD’sinde; Whitney Houston’ın öne çıkan performansları, Grammy Ödül Töreni görüntüleri, 1991 senesindeki Super Bowl performansı ve ilk kez televizyonlarda göründüğü 1983 tarihindeki The Merv Griffin televizyon programı gibi eşsiz içerikler Whitney Houston hayranlarını bekliyor.

DVD’de ayrıca Whitney Huston’ın “I Will Always Love You”, “Saving All My Love For You”, “I Wanna Dance With Somebody” gibi klasikleşmiş videoları da yer alıyor.

Celine Dion, Usher, Halle Berry, LL Cool J., Britney Spears, Jennifer Hudson gibi usta sanatçıların da katılımıyla gerçekleşen Whitney Houston’ı anma gecesi ve çok özel canlı performanslar da bu DVD’de Whitney Houston hayranlarıyla buluşuyor.
 
Üst Alt