• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Wolf Team de fırtına kopuyor ! *-*

KralKatili

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birlikte biz de kullanalım.

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Ben uzun süredir oynuyorum WolfTeam daha bugün aldım bu kampanyadan sorun çıkmadı sanada tavsiye ederim

sweetpumpkin

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
wolfteam i gözü parlak bir şekilde oynamaya başladım :D sanada tavsiye ederim kardeşim yazda geldi ortalık şenlenecek joygame de desenize :D

Konular
16
MFC Puanı
0
Bende deneyeceğim aga ama sıkıntı olacağını hiç snamıyorum wolf team in sitesinde var zaten anlatım bir bak derim.

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
denedim oluyomus gercekten güzelmis wolfteamdan daha iyi zevk alıyorum artık basından kalkamıyorum :)

kucucukjoe

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Kankiler biri bana şu olayı biraz daha detaylı anlatabilirbi yaa:S Şimdi ben cep telenomuna normal kontur alıp mesaj çeksem bu itemları alabilecek miyim. eğer öyleyse müthiş olmuş bu olay :) kredi kartım yok diye hiç item alamıyordum :(

draxis

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
0
Selam hacılar bir WT oyuncusu olarak merak ettiğim bir şey var. Sizlerin arasından bu yeni kampanyadan yararlanıp ürün satın alan var mı acaba ? Yani şöyle genel olarak baktığımda hani telefonla ödeme fiyatları çok biniyordu üst üste vergisi filan ama bu yeni yapılan paketlerde çok güzel şeyler var .

İşte Jp4 yazıp misal bilmem kaç bilmem kaça gönderdiğinde 30.000 JP ve 7 adet platinium kutusu hesabına yükleniyormuş. Hediye kullanımını da yine portal üzerinde ki bir alandan yapıyormuşsunuz yani bunu beceren ve kullanan varsa bir seslensin bizlere de okey versin hep birlikte biz de kullanalım.

JP4 yaz 5685'e mesaj olarak gönderiyorsun abi, 4000JP ve 1 Adet Platinum Kutusu hediye kuponları anında cebine geliyor

JP30 yaz 5685'e mesaj olarak gönder, 30000JP ve 7 Adet Platinum Kutusu hediye kuponları anında cebine geliyor.

benden okeydir abi. Tecrübe itibariyle :)

audgrim

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
valla ben risk aldım denedim arkadaşlarla komple kutuları, süper oldu. :D :D bütün klana aldırdım, hiçbirinin de kartı yoktu telefonla aldık :D bi mesaj gönderdik hemen geldi itemler. fiyat ucuzken kaçmaz bence alın derim klan maçlarında acayip faydası oluyor :D :D

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Süpriz kutularından ne çıkıyor tam olarak adı üstünde sürpriz ama belli başlı metaryaller vardır herhalde bunlar hakkında bilgisi olan var mı Hamadah'ı aldım gayet güzel performansım arttı WolfTeam'de :D Sürpriz kutular hakkında bilgide verirseniz onlardan da alabilirim

twistedbrofist

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
10
WT'ye tekrar başlarım bu kampanya ile aslında. Evet, hazır harçlıkları almışken alalım bakalım !

Konular
16
MFC Puanı
0
Süpriz kutularından ne çıkıyor tam olarak adı üstünde sürpriz ama belli başlı metaryaller vardır herhalde bunlar hakkında bilgisi olan var mı Hamadah'ı aldım gayet güzel performansım arttı WolfTeam'de :D Sürpriz kutular hakkında bilgide verirseniz onlardan da alabilirim

Hocam kutudan çıkanlar için wolf team forumunda ki video ya göz gezdirebilirsin

http://www.joygame.com/forum/Thread.aspx?t=188925

evrimsel

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
agalar joypara yükleyemedim bir yardım edin lütfen :(:(:(:(:(

foreverbursa

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0

hacı abii çok sağlam kampanya sıkıntı yok ben kullanıyorum

COREtm

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
kutuda benim şansım yok galiba ama hamadah cok deli bişey wolfteam daha zevkli oldu lağn :D size kutudan en iyi ne cıktı?

draxis

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
0
şans kutusu yerine platinum kutu alın daha kıyak.