• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

WP Tema WordPress Sesli Chat Teması İndir

MF-Login

MFC Üyesi
Konular
1,276
MFC Puanı
60
WordPress Sesli Chat Teması İndir

timthumb.php
Wordprees Sesli Chat Teması

Temamızı tanıtmadan önce wordpressin ne olduğunu kısaca açıklayalım.
WordPress; joomla,drupal gibi içerik yönetim sistemlerinden en çok tutulandır.Php ile yazılmış ve hazır eklentileri ile harika bir blog sistemidir.
Kurulumu son derece basittir.Kurulumla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
Kurulumunu yapamayan arkadaşlarımız isterlerse ses-li.com yöneticileri olarak detaylı anlatımı yaparız.
Gecelim wordpress sesli chat temamızın tanıtımına.
Temamızın adı sienmag teması.
Temanın orjinal adres: wp spider
Temanın sesli chat demosu: Nanayda sesli chat
WordPress sesli chat teması 3 kolonlu gelişmiş bir yapıya sahiptir.
Tema özellikleri:
Yönetim panelinde kontrol.
Adsense reklam alanları.
Sidebar video
Widget desteği.
Magazin style.
Manşet haber alanı.
Feed Desteği
Yukarda saydıklarımız temanın göze batan özelliklerinden bazılarıdır.
Kurulumu.
İndirmiş olduğunuz rarlı dosyadan sienmag klasörrünü ftp ile wordpress themes klasörüne yüklüyoruz.
Yönetim paneline girip görünüm temalar kısmından etkin hale getiriyoruz.
Tema ayarları için görünüm sekmesi altında sienmag ayarları adında bir buton oluşacaktır.Butona tıklayarak ayarlarımızı yapıp kaydet diyoruz.Artık temamız kulanılmaya hazırdır.
Wordpres sesli chat teması indirmek için TIKLA
WordPress sesli chat teması demo adresinde bulunan temayı hazır olarak isteyen arkadaşımız olursa demoyu sahibinden izin alarak paylaşabiliriz.Bunun için iletişim bölümünden yöneticilerle bağlantıya geçebilirsiniz.