• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Bu, hızlı yüklenen mobil optimize edilmiş bir AMP sayfadır, gerçek sayfayı yüklemek istiyorsanız bu metni tıklayın.

xwerswoodx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
8
MFC Puanı
0
İsim: Hamit
Soyisim: Devecioğlu
Önceden bulunduğu IRC sunucuları: mIRCIndir.Com - mIRCTurk.com -Geveze.Org - Sohbet.Net - Soyle.Net - Geveze.net - Kadinca.in - onlinegamesnet.net - crypthon.org - Chat.com.tr - ChatAlem.com - TekSohbet.Net - Gelsene.net - Chat.gen.tr
O sunuculardaki vasıfları: Oper/Helper/HelpSop/Coder/Web/Forum/Telnet/Admin/DJ/User
Şu anda aktif olduğu IRC sunucuları(varsa): Sohbet.Net
O sunuculardaki vasıfları: Helper
Kendisi hakkında söylemek istedikleri: Beni bilen bilir, bilmeyende zamanla tanır. Yetkinin bir önemi yok, önemli olan arkadaşlık, dostluk.

iLLya

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
0
evet ben biliyorum bak kısa sürede olsa benim tuhaf ve ayrıntılı sorularımı bıkmadan cevaplayan adam yakında ölürse benim soru bombardımanından olur haberiniz olsun .Gerçi kendiside bana 1 buçuk saatlik yaklaşık 40 sorulu bir sınav yapmıştı unutmadım unutturmıcam xwerswoodx

Konular
8
MFC Puanı
0

iLLya haha 1,5 saatlik sınavcık yaptım diye kızma bana ) Eksiklerini görüp seni o yönde eğitmem gerekiyordu ) Ama maşallah tüm soruların üstesinden gelmiştin 40 soruda 1-2 hatalı cevabın vardı sadece ) Ayrıca merak etme ölmem ben sen sormaya devam edebilirsin :islik::angel:

Konular
163
MFC Puanı
0
Kıbrıstan gitmeseydi , iyiydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...