Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yağ Yakan En İyi 5 İçecek

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,184
  • MFC Puanı
    12,124
  • MFC Seviyesi

Fazla yağlar herkesin kabusudur. Düzenli bir spor ile birlikte bu zayıflamaya yardımcı içeceklerin tüketilmesi yağ yakımını kolaylaştırır ve daha hafif hissettirir. Özellikle karın bel çevresi yağlarınızdan kurtulmak istiyorsanız mutlaka diyetinize eklemelisiniz.


1. SOĞUK SU İLE ZAYIFLAMA

Sabah kalktığınız ilk aklınıza gelen şey soğuk su içmek olmalı. Uzun süre sıvı almadığınızdan dolayı vücuda giren sıvı hemen dolaşıma katılıp size tokluk hissi verir. Aynı zamanda soğuk suyu ısıtmak için vücudunuz enerji harcar. Bunun dışında da mutlaka su içimini arttırmanız gerektiğiniz biliyorsunuzdur.

2. SÜT

Bölgesel yağ yakımı için bulunmaz bir fırsat “Süt”. Kendisi yüksek kalsiyum içeriğinin yanı sıra metabolizmayı hızlandırma da rol oynar. İçeriğindeki iyi besinler bel çevresi karın ve basen bölgesindeki yağları yakmanıza yardımcı olacaktır. Günlük olarak iki su bardağı yarım yağlı veya yağsız süt ile bölgesel kilo vermeyi sağlayabilirsiniz.

3. YEŞİLÇAY İLE ZAYIFLAMA

Artık günümüzde çok biliniyor. İçerdiği antioksidanlardan tutun metabolizmayı arttırıcı özelliğine kadar tüm içeriği zayıflamaya yardımcı ve tazelik hissi vericidir. Günde mutlaka yeşilçay tüketintabi ki şekersiz olarak.

4.BUĞDAY PROTEİNLİ İÇECEKLER VE SOYA SÜTÜ İLE ZAYIFLAMA

Vejetaryanların çok kullandığı besin kaynağı Soya yüksek protein içerir. Doğrudan kasların yapımına katılan proteinli içecekler son araştırmaya göre göbek bölgesindeki yağlanmayı azalttığını söyler.

5. ELMA SİRKESİ İLE ZAYIFLAMA

Karaciğerin yenilenmesi ve güçlenmesinde rol oynar. Vücudunuzda önceden depolanan yağların tekrar yağ yakma işlemine konulmasını sağlar. Çok asidik bir mideye sahip değilseniz sabah sıcak suya 1 tatlı kaşığı kadar elma sirkesi ve bal ekleyerek vücudunuzda hızla sindirip yağ yakabilirsiniz.
 
Üst Alt