• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yalanlar..

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Bitti derken gözlerim sessizce ortaya sen diye fısıldıyordu yine kalbim. Bir türlü inandıramamıştım kalbime bittiğini. Gözlerimin gördüklerine aldırmıyordu her seferinde. Sorduklarında sevmiyorum artık diye içten söylüyordum ama yine inanmıyordu kalbim. Olmaz diyordu hep, ama kabul ettirmiştim artık benliğime. Zaten aşk dediğin şey nedirki, yalanlar üzerine kurulmuş bir deniz gibi..ilk başta güzel geliyor, ileriye gittikçe boğulma tehlikesi oluyordu. Ve sen öylesine büyük dalgalar saçıyordunki etrafa, boğulmamak elde değildi. Ben kaybettim işte o denizde, yenik düştüm o güçlü dalgalarına...Kurtulmak içinde pek çaba sarfetmedimki, güvenmiştim çünkü. Ilk başta büyük bir dalga ile sarstın beni, sonra ise çok güçlü bir girdapın içinde bıraktın beni.. Çaresizce ölümü bekledim. Belki kurtarırsın umudu ile uğraştım, yüzeye çıktım defalarca. Ama baktımki sen o girdapta boğulmamı sadece izledin. Bıraktım bende boğuşmayı, dibe kadar çöktüm. Başka bir hayat vardı yalanlarla dolu o denizin altında.. Birçok gerçek dipteydi, hepsiyle yüz yüze geldim o günlerde..Şimdilerde kurudu o deniz, gitti tüm yalanlar. Dipteki gerçekler yuttu bütün yalanları..Gerçeklerle baş başa kaldım. Kızıyordum hep sana bana yardım etmedin diye, şimdilerde teşekkür ediyorum, bana gerçekleri öğrettiğin için. Eyvallah yalan kız, Eyvallah...

Serdar ERSEN..

247206_225683704113783_100000164643896_1004478_138086_n.jpg