Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yalova'da Sahneye Ece Seçkin'in Çakmasını Çıkarttılar

İlda

Özel Üye
Özel Üye
  • Üyelik Tarihi
    16 Haz 2017
  • Mesajlar
    9,017
  • MFC Puanı
    114
  • MFC Seviyesi

Yalova'da Sahneye Ece Seçkin'in Çakmasını Çıkarttılar

Yalova'da eğlence kulübünde skandal bir olay yaşandı. Ece Seçkin diye ünlü şarkıcıya benzeyen bir kadını sahneye çıkardılar. Seçkin olayı duyunca çıldırdı.

Ünlü gazeteci *Cengiz Semercioğlubugünkü köşesinde *Yalova'da bir eğlence kulübünün *Ece Seçkin*diye genç bir kadını sahneye çıkardıklarını anlattı. Skandal olay sonrası *Ece Seçkin*de *Instagram'dan yorum yaptı.

ECE SEÇKİN SANILAN KADINLA FOTOĞRAF BİLE ÇEKTİRDİLER

Hürriyet yazarı *Cengiz Semercioğlu, yaşanan skandalı bugünkü köşesinde şu satırlarla kaleme aldı: Beach club'larda playback konserleri, herkesin DJ'lik yapmasını eleştiriyorum, "Pop müziği beach'lerden denize döktünüz" diyorum ya... Buyrun geldiğimiz nokta bir büyük skandal oldu. *Ece Seçkin*diye *Ece Seçkin'e 'benzeyen' birini sahneye çıkarıp playback *Ece Seçkin*şarkılarını söylettiler... Millet de *Ece Seçkin'i izliyoruz diye eğlendi... Eğlenmekle kalmadı çakma *Ece Seçkin'le fotoğraflar çektirip sosyal medya hesaplarına koydular... İnanılır gibi değil ama gerçek. Olay pazar günü *Yalova*Çınarcık'ta *Deniz Feneri*Beach Club'ta yaşandı... Uzun sarı saçları, güneş gözlüğüyle bir kadını sahneye *Ece Seçkindiye çıkardılar...

"GERÇEK ECE SEÇKİN YUNANİSTAN'DA"

Playback *Ece Seçkin*şarkıları söyletip, dans ettirdiler... O sırada gerçek *Ece Seçkin, çakmasının *Çınarcık'ta konser verdiğinden bi haber *Yunanistan'ın Meis adasında paddle board yapıyordu. Bir süre sonra olaylardan haberi oldu sanırım ve organizatörlerden birinin *Instagramsayfasının altına, "*Ece Seçkin*de oradaymış. *Diva*diye tanıtıp sahneye çıkarmışsın. Bakalım bu işin içinden nasıl çıkacaksınız" diye bir yorum bıraktı. İşte beach party olayında geldiğimiz son nokta bu... Bunların abileri ablaları *Çeşme'de *Bodrum'da playback'lerle, çakma DJ'lerle milleti kandırırsa, *Çınarcık'ta da birileri çakma *Ece Seçkin'i sahneye çıkarır. Siz siz olun para verip beach'lerde playback dinlediğiniz ünlüye dikkat edin çakma çıkabilir...


Haberler
 
Üst Alt