Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yandex Disk Servisi Açıldı

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    329
  • MFC Seviyesi

Türkiye'de hızla yükselişe geçen Yandex bir yeniliğini daha kullanıcılarına duyurdu. Google Drive hizmetine alternatif olabilecek olan Yandex Disk Servisi'nin başarısını ilerleyen günlerde hep birlikte izleyeceğiz.Her ne kadar kendi tanıtımları olsun gerek ise Türkiye2ye yönelik atılımları olsun Yandex farklı çizgisi olduğunu bir nebze de olsa kanıtlamış olsa da Google vadii servisleri ile bu servisi ile de bir yenisini sunmuş oldu diyebilirim.
Görünüşe göre 10GB’lık depolama vaadi ile de Google Depolama servisinin önünde olduğu açık bir gerçek.
Tabletler ve mobil cihazlar ile eklenecek olan uygulamalar aracılığı ile Yandex Disk kullanılabilecek, aynı zamanda da geliştiriciler için Apiserviside olacak ki, Api hizmetinin açıklaması durumunda farklı projeler üretebiliriz
Bu sayfayı incelediğinizde servisin tüm içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ancak şu an için üzücü olan kısım yalnızca Rusça olarak açık durumda olması ve davetiye ile üye olunabilmesi.
Türkçe dil desteği konusunda henüz açıklama olmamasına karşın fazla uzun süreli bekleyiş olmayacağı kanaatindeyim.
 
Üst Alt