• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

[YARDIM] Torrent Trackers

Konular
21
MFC Puanı
30
Torrentden kullandığınız adam akıllı trackerler varmı hızı yüksek benim internet malum özel günler hariç 800kb/s den yukarı çıkmıyo bide kotayı aştım şimdi 50kb/s 1 gb dı 24 saatten indiriyo torrentde varsa bildiğiniz en azından şöyle 200kb/s falan bulsak hızı zaten interneti değişcem TTNET vicdansızları ilk aldığımda verdiler 4mb/s bi sevindim alıştırdılar şimdi sürünüyoruz :u4::t12:

Konular
124
MFC Puanı
8,290
O kadar izleyici ekledim. Hiç faydasını görmedim adam akıllı. :sigara bilgisayar ile ilgili problemler indirme hızını etkileyebiliyor. Benim mesela şu an hızın 5 mbit ve bu hızla ortalama 600 kb kadar veri indirebilirim saniyede. Bilgisayar da inmiyor, telefonumda ise sömürüyordu torrent.

Konular
21
MFC Puanı
30
Valla internete aylık 50 tl veriyorum hayatım boyunca 5mb/s görmedim göremedende ölecem heralde