• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yaşanmış ilginç olaylar

Konular
2,107
MFC Puanı
301,150
KARISINI ÜTÜLEDİ
İngiliz, Cambridge Üniversitesi mezunu başarılı 25 yaşındaki Colin Read, gömleğini güzel ütüleyemedi diye karısı Elizabeth'in üstüne sıcak ütüyü bastı. Prestijli bir firmada yatırım danışmanlığı yapan ve yılda 90 bin sterlinden (yaklaşık 720 bin TL) fazla kazanan genç adam daha önce de karısını sandviç yapmayı unuttuğu için kesmişti. Read, mahkeme kararıyla şimdi karısına sadece 2 bin sterlin (yaklaşık 16 bin TL) ödeyecek fakat kamu hizmeti cezasını çok "yoğun" bir işi olduğu için yapmayacak.
FIRÇA YUTTU
Ekvatorlu, dişlerini fırçalarken diş fırçasını yuttu.
Başına geleni anlatırken, "Fırça elimden kayıp boğazımdan aşağı iniverdi" diyen adamı muayene eden doktorlar; fırçanın doğal yoldan atılmasını bekleyeceklerini bildirdi.
MESAJ GELMİŞ
ABD'nin Ohio eyaletinde cep telefonu ile mesaj yazarken tren yolundan geçmeye çalışan Zachariah Smith adlı gence tren çarptı. Trenin çarpmasıyla yaklaşık 15 metre uzağa fırlayan Smith'in hastaneye kaldırıldığı ve durumunun ciddi olduğu belirtildi. Kaza ile ilgili belediye başkanı "Trenin düdüğü deliler gibi çalıyormuş ama genç mesaj yazmakla meşgulmüş. Hayal dünyasındaymış" dedi.
TREN ÇARPAR
Güney Afrika'da inanılması zor bir kaza meydana geldi.
Daha çok hayat kadınlarının yaşadığı tren istasyonu çevresinde bir kadınla erkek tren rayları üzerinde sevişmeye başladı. Yük trenini kullanan makinist çifti fark edip korna çaldı ancak makinistin uyarılarına kulak vermeyen çift feci şekilde ezildi. Erkek olay yerinde can verirken, kadın ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
KENDİ KAZDIĞI KUYU
Florida'da bir kişi, adam öldürtmek için kiralık katil tuttu.
Talihin cilvesine bakınız ki, tuttuğu kiralık katil öldürtmek istediği adamın oğluydu... Planı başarısızlığa uğrayan adam, bir de cezaevini boyladı...

İLGİNÇ BİLGİLER DİYARI
Dondurma reklamlarının çoğunda dondurma yerine patates püresi kullanılır. Çünkü dondurma reklam çekimleri sırasında erir.

NE KADAR OLDU?
Elinde kalan mobilyaları ucuza elden çıkarmak için ''Kapatıyoruz'' adıyla mağaza açan bir mobilyacı, altı ayda kâra geçince Denizli ve Manisa'da da birer ''Kapatıyoruz'' açalı 11 YIL OLDU

FIKRA
Temel, mezarlıkta çalışmaya başlar.
Fakat bir gün sonra aniden işi bırakır. Buna şaşıran arkadaşları "Neden işi bıraktın" diye sorar.
Temel de hemen cevap verir:
- Herkes yatıyo ben çalışıyorum.

FIKRA
Cemal, Temel'e sormuş: - Ayrulduğuni tuydum, çok uzuldum, ne oldi? - Fadime'ye çoraplarun çok kirişmiş dedum, meğer ayağunda çorap yokmuş...

AlkışlıYorum
Alacakaranlık serisinin yeni filmini izlemek için ilk güne yer ayırtılır. Filme büyük bir heyecanla gidilir. Film esnasında bir çığlık duyulur. Bir anda kargaşa yayılır. Bir kadın fenalaşmıştır. "Kalp krizi geçiriyor!" diye bir ses duyulur. Hemen kadın dışarı çıkarılır. Sonradan durum anlaşılır, kadını kan tutmuştur. E be kadın, madem kan tutuyor, vampir filminde ne işin var

Tokyo

MFC Üyesi
Konular
3,330
MFC Puanı
72,650
Ya karısını ütüleyen adamı, karısı da kokoreç yapsın :Ddd