• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yaza çiçekli eyeliner ile girin

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Bu Yaz Gözler Çiçek Açıyor

Son zamanlarda makyaj trendlerinde pek çok yenilikle karşılaktık ama sanırım en sempatiği çiçekli eyeliner'lar...

Pek çok yeniliği içinde barındıran, hatta özellikli moda ve güzellik alanında trendlerin çıkış noktası olan Instagram, şimdi de çiçekli eyeliner akımını başlattı. Baharı gözlerine taşıyan pek çok kullanıcı kendi yaptıkları ya da özel olarak yaptırdıkları eyeliner’lı gözlerini takipçileriyle paylaşıyor. Bu öyle bir akım ki istediğiniz her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahipsiniz. İster göz kapağınıza çiçek yapıp altına çimen çizin, ister sim ya da taşlarla süsleyin, ister minik papatyalar kondurun.
İşte birbirinden güzel çiçekli eyeliner modelleri…

Konular
1
MFC Puanı
30
hoş güzel modelleri bayanlarımıza da yakışır ama gerçekten kaliteli bir şekilde bu makyajı yapacak kuaför yazısı azdır keşke yaygınlaşsa aynı şey tırnak sanatı içinde geçerli

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,060
karasını zor cekiyoz millet saksı cicek yapmış :D

Araf

Üyeliği durduruldu!
Konular
198
MFC Puanı
440
Gerçektende çok etkileyiciymiş.ilk defa böyle birşey görüyorum. ne kadar güzel:) paylaşım için teşekkürler rapunzel.

Konular
14
MFC Puanı
170
ya allah askınıza merak ediyorum bu yakmıyormu :D ter mer goze kaçmıyormu ? güzellik ugruna hersey size kolay harikasınız kadınları bu yuzde seviyorum tekdire sayansınız ben erkek olarak sakal trası olmaya eriniyorum dusun valla saygı duyarım iyi ki varsınız iyiki bu kadar bakımlısınız erkeğin modernizasyonu kadınladır diyorum bu kadar net..