• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yazar olmakmı iyi yazar olmak mı ?

mert0050

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
0
Günümüzde pek çok kitap ya iyi kitap :sıradan,tekrarcı,özgün olmayan kitaplarla doldu kitapçılarımız,kitaplığımız.Bir kitap yazmak iyi ama çağdaş ve yılları aşan kitap çok emek ister.Günümüzün yazarları belki sadece maddi belki de sırf yeni kitap çıkarmış dedirtmek için yazıyorlar,çok saçma size kitap ismi sayın desen dünya klasiklerini kitap yazarlarını sayın desem Jules Verne,Stephien King vs.. gibi isimleri söylersiniz.Peki size Hakan Kutludağ'ı sorsam son gittiğimde kitapçıya bu yazarın kitaparını gördüm hiç duymadınız öyle değil mi? Oysa yazarın 7 kitaptan oluşan bir serisi var ve kitapların kapakları kötü ilgi çekici değil tabi ki sadece bunlara bakarak değerlendirme yapmam , bunun için o kitabı aldım ve okumaya başladım kitapta akıcılık,özgünlük yok sırf kitap olsun diye yapılmış.Bunlar yapılmamalı önemli olan yazar olmak değil iyi yazar olmak

İLK DENEME YAZIM
MERT ÇELİK SAYGILARLA