Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni iPhone'a yeni kamera!

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Kullanıcıların iPhone'dan "çekecekleri" var!

iPhone 5'ten sonra tüm gözlerin çevrildiği yeni iPhone 5S, kamerasıyla şov yapmaya hazırlanıyor!

iPhone 4S'ten sonra gelen iPhone 5 ile yine teknoloji dünyasında küçük çapta bir deprem yaratmayı başaran ve kitlesinin sempatisini toplamaya devam eden Apple, iPhone'un bir sonraki modeli için çalışmaları başlattı ve elbette yeni modelle ilgili dedikodular da hemen yayılmaya başladı. Yeni modelinin isminin 5S mi yoksa 6 mı olacağı konusu şöyle dursun (geleneğe bakılırsa 5S olacak), Apple bombayı yeni modelde yer vereceği kamera ile patlatmaya hazırlanıyor.

Söylentilere göre yeni iPhone'da tam 12 megapiksel çözünürlükte bir kamera olması bekleniyor ve az ışıklı ortamlarda da kaliteli fotoğraflar çekebileceğinden bahsediliyor. Apple'ın iPhone tarihine hızla göz atacak olursak, Apple'ın her "S" modelinde performans konusunda gelişime yöneldiğini ve nedenle şu an iPhone 5 ile 8.0 megapiksel değerindeki kameranın çözünürlüğünü 12'ye taşıyabileceğine ilişkin söylentilerin doğru olabileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Elbette bunu bekleyip göreceğiz.
 
Üst Alt