• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

"Yenilgiyi beklemiyordum"

Konular
4,091
MFC Puanı
40
"Mağlubiyette ağır zeminin etkisi olabilir. Böyle bir yenilgiyi beklemiyordum. Ancak kapatılamayacak bir puan farkı yok. Bu maçı unutup Beşiktaş derbisine hazırlanacağız"

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Gençlerbirliği yenilgisini unutarak, Beşiktaş ile oynayacakları derbi maça hazırlanacaklarını söyledi. Mağlubiyetin beklemediği bir sonuç olduğunun altını çizen sarı-yacivertli teknik adam şunları söyledi: "Maça iyi başladık. Sonra rakibimiz oyunda dengeyi kurdu ve zaman zaman bizden iyi oynadı. Eşitliği sağladık daha sonra pozisyon da bulduk ancak değerlendiremedik. Yaptığımız oyuncu değişiklikleriyle oyunu çevirmeye çalıştık, başaramadık. Rakibimizi tebrik ediyorum gerçekten iyi mücadele ettiler."

SOYUNMA ODASINDA NORMALDİ
Kartal, şampiyonluk sürecinde böyle puan kayıplarını hesaplamış mıydınız sorusunu "Hayır ama kapatılamayacak bir puan farkı yok. Beşiktaş maçını kazanmak istiyoruz" diye yanıtladı. Kartal, Diego'nun oyundan çıkarken verdiği tepkiyle ilgili de "Maçın heyecanıyla öyle davranmış olabilir. Soyunma odasında her şey normaldi. Futbolcuların maç seçtiğini düşünmüyorum ağır zeminde oynadık bunun etkisi olabilir" ifadelerini kullandı.