• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yıllar geçer annelik bitmez

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,440
Yıllar geçer annelik bitmez
mJoYN4.jpg

98 yaşındaki anne özel bakıma ihtiyacı olan 80 yaşındaki oğluna bakmak için huzurevine taşındı.

İngiltere'de yaşayan 98 yaşındaki Ada Keating, anneliğin yaşam boyu sürdüğünü herkese tekrar hatırlattı. Hayatı boyunca evlenmeyerek annesiyle birlikte yaşayan 80 yaşındaki Tom, özel bakıma ihtiyaç duyması nedeniyle Moss View Huzurevi'ne yerleşti. En büyük oğlundan ayrı kalmaya sadece bir sene dayanabilen annesi Ada, Tom'un bakımıyla ilgilenmek için aynı huzurevine taşındı.

Annelik bitmez

Oğluyla beraber olmaktan son derece mutlu olduğunu dile getiren emekli hemşire, "Her gece odasına giderek ona iyi geceler diyorum. Sabahları da 'Günaydın' demek için odasına uğruyorum. Kuaför için dışarı çıktığımda dört gözle geri gelmemi bekliyor. Döndüğümde kollarını açıyor ve bana sarılıyor. Annelik hiç bitmez" ifadelerini kullandı. Huzurevindeki yaşamlarından memnun olduklarını ifade eden oğlu Tom ise "Annemin burada benimle beraber yaşadığını görmek beni mutlu ediyor. Benimle ilgilenmek konusunda çok iyi" diye konuştu.

Sonsuz sevgi

Anne-oğul, huzurevindeki zamanlarını birlikte oyun oynayarak ve televizyon izleyerek geçirdiğini belirten huzurevi yetkilisi Philip Daniels ise şunları söyledi: "Ada ve oğlu Tom'un yakın ilişkisine şahit olmak oldukça dokunaklı. İkisinin de ihtiyaçlarını karşılayabildiğimiz için memnunuz. Anneler ile çocuklarının aynı huzurevinde konaklaması çok nadir görülür. Birlikte geçirdikleri zamanı özel kılmak istiyoruz. Onlar birbirinden ayrılamaz."