• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yunus: Teklif aldım

Konular
4,091
MFC Puanı
40
Yunus: Teklif aldım
23 yaşındaki orta saha oyuncusu, F.Bahçe'nin yanı sıra Schalke ve M'Gladbach'tan da teklif aldığını söyledi

Bir süredir F.Bahçe için yazılan Yunus Mallı, "Evet, F.Bahçe'den teklif aldım" dedi. Almanya'nın Mainz takımında forma giyen 23 yaşındaki orta saha geleceğiyle ilgili kararı nisan ayının başında vereceğini belirtti. Mönchengladbach altyapısından yetişen, buradan Mainz'a transfer olan Yunus bu sezon Bundesliga'da 17'si ilk 11 olmak üzere 23 maça çıktı, 4 gol attı, 2 asist yaptı. Yunus sağlam yapısı ve mücadele gücüyle tanınıyor.

TÜRKİYE NEDEN OLMASIN
Almanya'da doğup büyümesine rağmen Türkiye'ye transfer olabileceğini belirten Yunus, "Yabancı olmadığım Mönchengladbah ile İngiliz ekibi Chelsea'den teklif aldım. F.Bahçe ile de görüşmelerim oldu. 15 gün içinde geleceğimle ilgili kararı vereceğim" ifadesini kullandı. Sezonun ilk yarısında az süre alan Yunus, şu sıralarda takımın değişmezlerinden biri oldu. Geçen sezon da Mainz'da 21 maça çıkan gurbetçi oyuncu 4 gole imza atmıştı. 30 Haziran 2015'te sözleşmesi sona erecek olan Yunus Mallı, kulübünün yeniden anlaşma tekliflerini kabul etmedi