• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Zombide Puan toplamak

draxis

MFC Üyesi
Konular
6
MFC Puanı
0

KralKatili

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Bu kampanyanın en güzel tarafı kredi kartı yada faturalı hatta ihtiyacı olmaması belki de. Direk marketten yüklettiğiniz kontürle telefonunuzdan alabiliyorsunuz. Bu da benim gibi lise öğrencilerine ve daha küçüklere almak için kolaylık sağlıyor. Teşekkürler Joygame.

KralKatili

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Biz arkadaşlarla zombirock oynuyorduk ama bir süre sora Tp kasmaktan bayıldık resmen. Soradan böyle kampanyalar gelince başlayalım dedik. 1 ay sürecekmiş kampanya tam bizlik anasını satayım ekip olarak geri dönüyoruz oyuna.

darkblue008

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
boksör ve itfaiye için kampanyada iyi özelliklervar deneyin derim

Ben bu oyunda beni dövecek adam görmedim tanımıyorum. Şimdi Joygame ve Turkcell in kampanyası ile çatır çutur ilerliyorum. Tpler altınlar füzyonlar. Ağzınızı burnunuzu kırıcam göreceksiniz hepiniz. ŞişmanRambo Nickim ekleyin benide. Görelim bakalım kim kimi dövecek.

Konular
16
MFC Puanı
0
Bu kampanyanın en güzel tarafı kredi kartı yada faturalı hatta ihtiyacı olmaması belki de. Direk marketten yüklettiğiniz kontürle telefonunuzdan alabiliyorsunuz. Bu da benim gibi lise öğrencilerine ve daha küçüklere almak için kolaylık sağlıyor. Teşekkürler Joygame.

evet ya kart ekstreleri babaya gidiyor benim dır dır etmesin valla yeter iyi olmuş böyle çpok sevindim tcell i olduğum için yeppa

KralKatili

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Joy Kafede buluşalım o zaman makara olsun hep birlikte. Ayrıca bu forumda bize özel alan açsalar ne güzel olur ya. Zombirockular olarak toplanırız hep birlikte gideriz ağız burun kırar adam döveriz.