• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Zombide Puan toplamak

KralKatili

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
bi de manga geldi yeni yama ile oyun daha bi oynanası oldu hacı :D :D süper oldu bildiğinç. manga da şarkı yapmış falan acayip güzel :D pek oynayan görmedim ama bence gelin çok eğlenceli :D hem kampanyaya da katıldım kasmıyorum o kadar tp için direkt veriyolar mesajı atınca aldığın şeyi. oyundaki nickim leviathan

Ben bu oyunda beni dövecek adam görmedim tanımıyorum. Şimdi Joygame ve Turkcell in kampanyası ile çatır çutur ilerliyorum. Tpler altınlar füzyonlar. Ağzınızı burnunuzu kırıcam göreceksiniz hepiniz. ŞişmanRambo Nickim ekleyin benide. Görelim bakalım kim kimi dövecek.

evrimsel

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
süpeeer haber valla.. uykusuz geceler beni ve benim boksörü bekler.. bu arada benim boksörün karşısına çıkmaya cesaret etcek varsa oyunda tinybear'ı bulsun :D

beyler bu arada mangayı zombirockda görmek çok güzel olcak diye düşünüyorum sizler için resim paylaştım :D

63h0f.png

foreverbursa

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Ben bu oyunda beni dövecek adam görmedim tanımıyorum. Şimdi Joygame ve Turkcell in kampanyası ile çatır çutur ilerliyorum. Tpler altınlar füzyonlar. Ağzınızı burnunuzu kırıcam göreceksiniz hepiniz. ŞişmanRambo Nickim ekleyin benide. Görelim bakalım kim kimi dövecek.

hacı abı ekle kapısalımm o zaman herseyın ılkı vardır :D acab1312

KralKatili

MFC Üyesi
Konular
4
MFC Puanı
0
Arkadaşlar kampanyada faydalanmak için kampanya resminde yazan kodu telefona girip belirtilen numaraya gönderdiğinizde sizin de hattınıza bir kod gelecek o kodu da joygame sitesi üzerinden giriş yapacaksınız sizin üyeliğinize ürünler gelmiş olacak. Bu sayede güvenli bir şekilde ürünlere ulaşacaksınız.

Konular
16
MFC Puanı
0

Kapışalım genç! ekle beni hacım angrybird şişman ve öfkeliyim hem de boksörüm parça pinçik ederim RrGgaaahh

foreverbursa

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
Arkadaşlar kampanyada faydalanmak için kampanya resminde yazan kodu telefona girip belirtilen numaraya gönderdiğinizde sizin de hattınıza bir kod gelecek o kodu da joygame sitesi üzerinden giriş yapacaksınız sizin üyeliğinize ürünler gelmiş olacak. Bu sayede güvenli bir şekilde ürünlere ulaşacaksınız.

tum oparetorler ıcın aynı tarıfemı hacııı