• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Zor Bir Maçtı Ama Taraftarsız Daha Zor Oluyor

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Cristian Baroni, zor bir maçtan galip ayrıldıklarını belirterek, kapanan takıma karşı gol bulmanın zor olduğunu söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Cristian Baroni, "Çok zor bir maçtı, ama taraftarsız daha zor oluyor. Kazandık diğer turu bekliyoruz. O zaman taraftarımız olacak ve daha farklı olacak. 10 kişi oynayınca kapanıyor o nedenle daha zor oldu gol atmamız" dedi. Direkten dönen topu için de konuşan Cristian, "Futbolda böyle şeyler oluyor, şansa bağlıyorum. Top yuvarlak her şey olabilir" ifadesini kullandı.

Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt ise, önemli olanın turu geçmek olduğuna vurgu yaptı. Kuyt, şunları söyledi; "Önemli olan üst tura çıkmaktı. 10 kişi kaldıktan sonra 1-0 istediğimiz bir sonuç değildi. Aslında biraz da biz kendimizi zora soktuk. Bulduğumuz pozisyonları değerlendirmeliydik. Benim de bir iki pozisyonlarım var. Baroni ve Sow'un pozisyonları vardı. Bir haftada çok zor 3 maç oynadık. Son BATE maçını neredeyse 90 dakika 10 kişi oynadık. Onun için önemli olan tur atlamaktı."

Hollanda Milli takım teknik direktörü Van Gaal'in karşılaşmayı izlemesine yönelik ise, "Van Gaal'in kendisi birkaç gündür İstanbul'da. Sneijder ve beni izlemek için geldi. Yarın bir toplantım var. Milli takım hocanızın gelip sizi ziyaret etmesi güzel bir şey" açıklamalarında bulundu.

Son 16 içinde yer alan takımların son derece güçlü olduğuna da değinen Kuyt, "Bu dakikadan sonra tüm rakipler zorlu. Bizim için kolay olan yanı sahamızdaki ilk maçı taraftarımız ile birlikte oynayacağız. Taraftarımızı çok özledik. Umarım onlarsız son maçımız olur" diyerek sözlerini noktaladı.

Genç oyuncu Salih Uçan da, BATE Borisov karşısında alınan galibiyetle Avrupa Ligi'nde bir üst tura yükseldikleri için mutlu olduğunu dile getirdi. Salih Uçan, "Ağabeylerimin bana verdikleri destek ile daha iyi olmaya çalışıyorum. Önemli olan turu geçmekti ve başardık. Rakip on kişi kaldıktan sonra bizim taktiğimiz bozuldu. Oyunu dengede tutup, bekleyip kontra deneyecektik, ama rakip 10 kişi kaldıktan sonra sürekli atak yapmak zorunda kaldık. Önemli pozisyonlarımız vardı. 3-4 gol atabilirdik, ama olmadı. Turu geçtiğimiz için mutluyuz" dedi.

Salih, sözlerini başta Sportif Direktör ve Teknik Sorumlu Aykut Kocaman olmak üzere kendisine destek olan herkese teşekkür ederek noktaladı.