Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

2017 yılının en çabuk unutulan oyunu

Herkül

Canım Dedem
Genel Sorumlu
Konum
BERGAMA
  • Üyelik Tarihi
    4 Haz 2013
  • Mesajlar
    33,197
  • MFC Puanı
    67,456
  • MFC Seviyesi

2017 yılının en çabuk unutulan oyunu


2017 yılı video oyunlar açısından çok iyi bir yıl olmasa da, kendini kotaracak kadar eğlenceli bir yıl olarak yakında tamamlanacak. The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Destiny 2, Resident Evil 7, Mario + Rabbids Kingdom Battle ve daha çıkmamış olan The Evil Within 2, Star Wars Battlefront 2 ve South Park: The Fractured but Whole ile beraber diğer büyük oyunlar da vaktimizi oldukça bizden alacak gibi gözüküyor. Ancak tüm bu güzel ve büyük oyunların yanında bir de 2017 yılının oldukça hızlı unutulan oyunları da yer alıyor. Şahsen 2017 yılının en hızlı unutulan ve video oyun tarihinin tozlu sayfaları arasına hızlı bir şekilde karışan oyununu Agents of Mayhem olarak görüyorum.

Agents of Mayhem'i merak edip hiç baktınız mı?
Volition geliştirdiği ve Deep Silver'ın yayıncılığını üstlendiği Agents of Mayhem'de, Legion olarak adlandırılan bir grup kötü topluluğa göre savaşıyorduk. Ancak diğer AAA oyunların yanında Agents of Mayhem'e geri dönüp baktığınızda hem içerik bakımından, hem de teknik açıdan biraz daha geride kaldığınız görebiliriz.
 
Üst Alt