• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

5 Nisan 2016 İkili Koridor Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
5 Nisan 2016 İkili Koridor Yarışması

0nWMjL.png

Nasıl Oynanır ?

Oyunumuzda zorlu bir beceri kabiliyeti sizleri bekliyor. 4 farklı oyun modundan birini seçerek koridorlarda ilerleyen çöp adamları kontrol ederek engeller üzerinden atlatmalısınız. Bunun için mouse'unuzu kullanabilirsiniz.

İyi Eğlenceler..

Oyun Bitim Süresi : 00:00

Ödül : 200 Rep Puanı

İkili Duvar

Oyun sonunda çıkan ekranı Print Screen tuşuna basıp bilgisayarınıza kayıt ettikten sonra Upload edip başlık altından paylaşabilirsiniz.

Bol Şans ;)

Konular
295
MFC Puanı
13,190
ben daha dünkünü bitiremedim 21 de kaldım önce onu tamamlamam şart :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
o değil de iyi düşünmüşsünüz bu yarışma olaylarını tavla trivia crack sıkmıştı artık böle her gün farklı şeyler falan, mega yönetim çalışıyooor :honk:
takipçinizim, saygılar :sapka:

Konular
295
MFC Puanı
13,190
21 den acil yardım almam benim her türlüsünü denedim olmuyor:s61:s13

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
21 den acil yardım almam benim her türlüsünü denedim olmuyor:s61:s13

2 direği karelerin üzerine yerleştirip üzerine çubuğu koyduktan sonra köşelere kareleri yerleştirip ortaya sarı topu yerleştirip üzerine üçgen parçasını koy.Sonraki ilk parça tabana diğerlerini de çapraz olarak koyup aralara sarı topları serpiştir canım ama biraz zorluyor : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...