• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

5 Nisan 2016 İkili Koridor Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
14
MFC Puanı
15,720

2 direği karelerin üzerine yerleştirip üzerine çubuğu koyduktan sonra köşelere kareleri yerleştirip ortaya sarı topu yerleştirip üzerine üçgen parçasını koy.Sonraki ilk parça tabana diğerlerini de çapraz olarak koyup aralara sarı topları serpiştir canım ama biraz zorluyor : )

kız azmetmiş yazmış yaa helal olsun... rep'ler şelale sana...

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

2 direği karelerin üzerine yerleştirip üzerine çubuğu koyduktan sonra köşelere kareleri yerleştirip ortaya sarı topu yerleştirip üzerine üçgen parçasını koy.Sonraki ilk parça tabana diğerlerini de çapraz olarak koyup aralara sarı topları serpiştir canım ama biraz zorluyor : )

altta video var izlesin ya :honk:

Konular
295
MFC Puanı
13,190
videosunu izleyince bir esprisi kalmazki , oynasamda böyle tat vermez heycan yapmam lazım yoksa cıks :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

Teşekkürler efenim :D

O kadar anlattım video dedi ya ben iptal :D

ya güzel anlatmışsın da video var yani izlesin uğraşma git daha kolay oyunlar bul diye diyom yoksa bana ne yaaa :dyg:

ben de 21de takılıp kafayı yedim sonra sayfayı aşağı indirince bi vedio gördüm 30 dklık tüm hevesim kaçtı EsiLa ama yine de sen bilirsin izliceksen izle :torpu

Konular
295
MFC Puanı
13,190
yok ben bunu yapıcam inat ettim keroLayn dediğin gibi seninde izlersem benimde hevesim kaçar bırakırım en güzeli izlemeyip devam etmek :)

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
0nWOdV.png

Bugün oynayamıyorum müşterilerden belki akşam yeniden denerim :D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
a38V3g.jpg

bende bu kadaa yapabildim ama çok daha da çıkılır aslında

Konular
365
MFC Puanı
6,000
53 de biraktim sinirlendim .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...