• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

8 Nisan 2016 - Kim Bu Ünlü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
11
MFC Puanı
6,680
Ege mi sanki yda acun mu kim bu kim :D hic ip ucu da yok :(

Konular
14
MFC Puanı
15,720

m6ZPnZ.png

Umarım bunu da çabuk bilmezsiniz valla darılırım :kiskis
EsiLa , Larna , Kolibandı, AlcatrazZ , keroLayn , Min , Sezen , MonteKristo, RooKiE, Sade

ooooooo ivana sertt... şimdi hapu yuttular bu cok kazık olmuş :DD:D:D::D:D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
linkten belki siteyi bulurum orda yazar die düşündüm nası bi vicdansızlıksa kendi yüklemiş :(
gogıl görsellere füme renk tişört giyen ünlü yazdım bişi çıkmadı.iiki öğretmenim diilmişsin ipucu ver bari

Konular
11
MFC Puanı
6,680
:s79Karalar baglamiş orasi kesin:) bide yenilerden dehil sanki yenilerin sac sakal birbirine karışık mustafa ceceli mi ?

Konular
14
MFC Puanı
15,720
neden olm açlıktan köpük kusuyoz burda üç beş fark etmez yani :honk:

açsın anladım da bu kadar ileri düzey 4. seviye olacagını tahmin etmedim kanks bu illetin :honk:

sayın ArtemiS ya artocum yaa bi el at benim tüm replerimi kerolayn'a verir misin ya ? doyar kanımca... hem benim malım onun malı yaşasın yerli malı...

Konular
14
MFC Puanı
15,720
linkten belki siteyi bulurum orda yazar die düşündüm nası bi vicdansızlıksa kendi yüklemiş :(
gogıl görsellere füme renk tişört giyen ünlü yazdım bişi çıkmadı.iiki öğretmenim diilmişsin ipucu ver bari

görseli direkt arattırmayı denedin mi başgan ?
text kullanma arama kısmına resmi yükle bi de...

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Son zamanların gözde dizilerinden birinde oynuyor kendileri.
Bir ipucu daha 2002 yılında oyunculuğa başlamış :sirine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...