Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Advocaat haklıymış!

FLaMeNG

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    21 Eki 2016
  • Mesajlar
    457
  • MFC Puanı
    47
  • MFC SeviyesiAmed Sportif maçı sonrası fırçayı yiyen Fernandao ve Salih’in fiziki test sonuçları, sezon başı değerlerinden bile kötü çıktı. Stoch yerinde saydı, Sow en yüksek yüzdeyi yakaladı.

Fenerbahçe'de Vitor Pereria'nın başını yiyen fizik testlerin ikincisinin sonuçları dün açıklandı. Sonuçlar, Van der Wiel ile Emenike'nin kadro dışı bırakılmasıyla başlayan depremin devam edeceğinin göstergesi gibi. Aylardır bir türlü kilo veremeyen Jose Fernandao, testlerde dip yapan oyuncuların başında yer alıyor. Ağır bir sakatlık geçiren Ozan Tufan'ın fiziki testleri de sezon başına göre neredeyse aynı değerlerde çıktı.

SOW TAVAN YAPTI
Salih Uçan'ın değerleri ise sezon başında yapılan testlerin de gerisinde hesaplandı. Stoch ve İsmail Köybaşı da sezon başına göre çok düşük değerlerde gelişme gösterdi. Testlerde Aatif zirve yaparken, Moussa Sow ise sezon başına göre en yüksek yüzdeyi yakalamasıyla dikkat çekti.

Fotomaç
 
Üst Alt