• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Alaska

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Sezen benim nick nasıl memnun musun
Zorlanıyorsan değişem

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
seninki güzel GüLeNDaM en azından türkce de şu büyük kücük harflerini yaslıları düsünerek yapsanız birde :D bir büyük bir kücük 2 büyük bir kücük dur sıramı şaşırdım yine :p

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
seninki güzel GüLeNDaM en azından türkce de şu büyük kücük harflerini yaslıları düsünerek yapsanız birde :D bir büyük bir kücük 2 büyük bir kücük dur sıramı şaşırdım yine :p
Herkes gülen adam diye okuyor değişmek istemedim böyle bir şeye karar verdim belki farkederler dedim ama nerde

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Böyle buzlar kraliçesi gibi durur ama hiç alakası yok böyle sıcacık sempatik tatlı bir şey.
Kendisine olan saygım sonsuz. Benim için bir kız kardeş bir abla...
Suana kadar kimseye bir saygısızlık ne de bir hakaret gördüm hep o kende ait olan o görünmez çizgisini korudu.
Zaten bir tanecik olduğunu biliyor :p

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Ya benim co adminim yaa . Bi aralar avatar değiştirme sıklığım vardı . Yazardım Güzeller güzeli co adminim bana şu avatarı yapar mısınız diye . Hiç bu zamana kadar da kırmadı .

Hatta bir ara biz güzel güzel konuşurken , bi anda konuşmamız kesilmişti.
Sonra çok iyi hatırlıyorum üstteki üye ile aran nasıla ben , aramız bozuktu ama yavaştan topladık demiştim. Oda hemen bana özel mesaj atmıştı ben sana küsmedim , sen bana birşeyden dolayı küsmüşmüydün diye. Bende yooo demiştim . Konuşmadık felan bir ara bende bir lafıma alındın felan sandın demiştim. O da hayır öyle birşey yok demişti. Sonra kaldığımız yerden devam etmiştik.

Co adminlerin gözdesi , gözdesiiiiiiii .

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Böyle buzlar kraliçesi gibi durur ama hiç alakası yok böyle sıcacık sempatik tatlı bir şey.
Kendisine olan saygım sonsuz. Benim için bir kız kardeş bir abla...
Suana kadar kimseye bir saygısızlık ne de bir hakaret gördüm hep o kende ait olan o görünmez çizgisini korudu.
Zaten bir tanecik olduğunu biliyor :p

Yaa :s7:
bu kızı yerim ben
sende benim canımsın kardesimsin.
iyi ki varsın iyi kı tanımısım :kalpliopen

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Ya benim co adminim yaa . Bi aralar avatar değiştirme sıklığım vardı . Yazardım Güzeller güzeli co adminim bana şu avatarı yapar mısınız diye . Hiç bu zamana kadar da kırmadı .

Hatta bir ara biz güzel güzel konuşurken , bi anda konuşmamız kesilmişti.
Sonra çok iyi hatırlıyorum üstteki üye ile aran nasıla ben , aramız bozuktu ama yavaştan topladık demiştim. Oda hemen bana özel mesaj atmıştı ben sana küsmedim , sen bana birşeyden dolayı küsmüşmüydün diye. Bende yooo demiştim . Konuşmadık felan bir ara bende bir lafıma alındın felan sandın demiştim. O da hayır öyle birşey yok demişti. Sonra kaldığımız yerden devam etmiştik.

Co adminlerin gözdesi , gözdesiiiiiiii .

Hahaha tesekürler.

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080
Baya burayı boşlamışım olmadı bu..
Arkadaşlık önemlidir çünkü kolay kazanılıp,kolay kaybedilir.
İyıki seninle tanıştım.
Her zaman karşındakini düşünen esprili düşünceli en önemlisi kalbi gibi kendisi de güzel olan biri.

Buraya ara ara uğramayı seviyorum :)

Peony

Onursal Üye
Konular
12,075
MFC Puanı
57,450
Baya burayı boşlamışım olmadı bu..
Arkadaşlık önemlidir çünkü kolay kazanılıp,kolay kaybedilir.
İyıki seninle tanıştım.
Her zaman karşındakini düşünen esprili düşünceli en önemlisi kalbi gibi kendisi de güzel olan biri.

Buraya ara ara uğramayı seviyorum :)

:s64: Daha yeni görüyorum bunu ben
oyy kuzum benim.
düşüncelerini ve o güzel kalbinden öperim senin ben.
:f29:

Konular
43
MFC Puanı
720
Alaska Saygılı, cana yakın, duygusal tanıdıkça çok sevdigim ve iyiki tanımışım dediğim biridir. :a66:

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Duruşu çok asil bir arkadaş. Birebir konuşmadık henüz, ama neşesinide, ciddiyetinide cümleleriyle gösterebiliyor. Azcık sert sanki :p :)

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Tam bir hanım hanımcık kız güzel paylaşımları olan cana yakin sevimli biri dost canlısı güzel Alaskam :a66: