• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Arkadaşlar Merhaba

kargotakip

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
570
ama ben hemen şimdi şu an gelsin istiyorummm.........
çok heyecan yaptımmmm
O şekilde hemen anında gelmesi söz konusu değil maalesef :) Çünkü dağıtım için belirlenen rut planlarına göre hareket edilir. Öncesinde mesaj yada telefonla bilgi verilir akşama kadar teslimat yapılır. Tabi bazende yapılmaz. Unutup tekrar şubeye geri götürürler.

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Kesinlikle müşteri memnuniyeti önemli. Son durum nedir teslim edildi mi kargonuz?
hayır edilmediii......... cumartesiden beri heyecanla gelmesini bekliyordum bazı kargolar hiç ismiyle uyumlu değil fazla yavaşşş :((((((((
bi de götürür yarın getirmeye kalkarsa bak artık sen olaya .s.s sil baştan aynı bekleyişi yaaa .s.s 🚬

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Üstad geldimi kargo ? :)
gelmedi yaa :(((((((((
boynu bükük pencerenin önünde bekliyorum hala ama gelmedi iki gözümün çiçeğii :((((((((((
dava etmek lazım bunları ayol, dağıtıma çıkarıp getirmemek göster ama elletme demek değil de neeee !!!11!!!!!1!!!!1!!!!! .s.s

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
arkadaşlar hiç sormamışsınız ama söyleyim :honk:
kargom geldi benimmm :dyg:
inanılmaz harika bişi çıktı ortaya üç beş gün götürür bu mutluluk beniii :dyg:

TRWE_2012

Süper Moderatör
Konular
3,091
MFC Puanı
20,830
Ne kargo imiş böyle, pes....!!!

kargotakip

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
570
arkadaşlar hiç sormamışsınız ama söyleyim :honk:
kargom geldi benimmm :dyg:
inanılmaz harika bişi çıktı ortaya üç beş gün götürür bu mutluluk beniii :dyg:
Ben kesinlikle soracaktım. :) Ancak geç geldim kusura bakmayın. Kargonun gelip gelmediğini soramadım ancak merak ettim kargo ile size geldiki bu kadar mutlu oldunuz? Tabiki cevap vermeyebilirsiniz. Bide getiren eleman neden geciktiğini söyledimi?

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Ben kesinlikle soracaktım. :) Ancak geç geldim kusura bakmayın. Kargonun gelip gelmediğini soramadım ancak merak ettim kargo ile size geldiki bu kadar mutlu oldunuz? Tabiki cevap vermeyebilirsiniz. Bide getiren eleman neden geciktiğini söyledimi?
gergi tavan kumaşı geldi. onu taktım falan baya uğraştırdı ama çok güzel bişey olduuu :))))
heyecandan adamın elinden kargoyu kaparak aldığım için gecikme nedenini soramadım gjdfhjklh