• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Konular
32
MFC Puanı
27,870
Forumun eğlenceli ve çalışkan yöneticisi, tek rakibim thy diyen doğan görünümlü şahin sahiplerinde bile onun hızı yoktur :D
Yalnız foruma ne ara geldi milletle hangi ara kaynaştı o kısım benimde yok çok içten bir şahsiyettir.
Ayrıca;
Kendi tabiri ile okumuş balıkçıdır, ara sıra restoranttaki istavritleri sınava tabi tuttuğu yönünde söylentiler var :d
Benden duymuş olmayın ama sıkı dosttur.
Severek takip ediyoruz kendilerini :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720
hoşsohbet ve iyi bi sorumlu :D
cana yakın ve sıcakkanlı.
gıybet etmeye bayılırr :D:D
artemisten al haberi. her akşam aynı saatte aynı yerde...
görüşmek üzere Türkiye, yeni gıybetlerle .QWe:QWE:

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Forumun eğlenceli ve çalışkan yöneticisi, tek rakibim thy diyen doğan görünümlü şahin sahiplerinde bile onun hızı yoktur :D
Yalnız foruma ne ara geldi milletle hangi ara kaynaştı o kısım benimde yok çok içten bir şahsiyettir.
Ayrıca;
Kendi tabiri ile okumuş balıkçıdır, ara sıra restoranttaki istavritleri sınava tabi tuttuğu yönünde söylentiler var :d
Benden duymuş olmayın ama sıkı dosttur.
Severek takip ediyoruz kendilerini :D

Ayhh bi utandım kızardım şimdi :utan
Bir Ceo değiliz ama hız bizim işimiz :D
Uzun zaman olmamasına rağmen tanıdığım herkesten aldığım samimiyet ve sıcaklıkla hemencik kaynaştım gibime geliyor o ara bende de tam değil ama kesin öyle olmuştur :D
Yurdum insanı sen okumuş balıkçısın diyorsa öyleyimdir itiraz yok bizde bir Çipura bir Levrek anlatsın neler çekti hele Sazan'ı hiç saymıyorum :D
Beni seven herkesi pek çok severim hoş sevmeyeni de severim hep severim ben :utan Çok mutlu oldum dostluğumuz baki :gulumse

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
hoşsohbet ve iyi bi sorumlu :D
cana yakın ve sıcakkanlı.
gıybet etmeye bayılırr :D:D
artemisten al haberi. her akşam aynı saatte aynı yerde...
görüşmek üzere Türkiye, yeni gıybetlerle .QWe:QWE:

Sen iyi bir üyesin :D
Tamamen kuru iftira gıybet falan sözlükten ne anlama gelir hiç bilmem :honk:
Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan Reha amcama selamlar buradan :p

Konular
7
MFC Puanı
11,520
benden çapkın olduğu aşikar :D
kafasıda yüreği gibi güzel..

Konular
14
MFC Puanı
15,720
gezerken yorum bırakayım dedim ama zaten bırakmışım yine de içimde kalmasını istemedim :QE:QW

iyi bi arkadaş, dost canlısı gibi dost, adam gibi adam :D
zor zamanınızda yanında olmayı bilen bi kardeş gibi...
kardeşçesine hür orman gibi tüm öyle bişi vardı nasıldı unuttum.
ama iyi bi insan kadrini kıymetini bilin la :y

Konular
11
MFC Puanı
6,680
Kisa zaman oldu taniyalı ama bunu o kadar guzel geçiriyorsun ki karsi tarafa :)Sanalda tanıdığım en temiz insan. Samimi sohbeti, güler yüzü, şeffaf oluşu sevdiriyor kendini gökyüzü gibi aydınlık bir yuzu var..
Seni seviyorum ArtemiS:t21

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
JA546Q.jpg

Seviyorum kız seni ArtemiS 'mm:s9:can

Noah

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
400
Mitolojiden nick :)

O değil de yöneticiler değişen mesajı görüyor. Eyvah :)

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Bu konuyu ilk gördüğümde yazmamıştım sebebiyse:

Soğukkkkk :s49 havalı, ıyyyyy iticiiiiiii, yaş olarak ninem yaşında bir bayaaaaannn yönetici diye tanımıştım

Amma ve lakin :D
:ceycey
beni yakından tanıyanlar bilir sıkı takipciyimdir :s5
uzaktan uzaktannnnn onu da diğer üyeler gibi göz hapsine almıştım
Tabisi zamanla onu çözdüm o buzlar eridi Kahramanmaraşın Yaşar ustasının dondurması gibi bi fıstık ortaya çıktı :cikolata

Paylaşımcı, yardım sever, kişiye ve duruma göre boy boy kapak koleksiyonu olan yetkili ve de etkili arkadaşımızdır :kiskis
Forumda güven duyulacak ender insanlardan birisidir.

Kolay güvenmem hatta hiç kimseye güvenmem ama ArtemiS forumda ki duruşu ile baştacı :gulumse

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
gezerken yorum bırakayım dedim ama zaten bırakmışım yine de içimde kalmasını istemedim :QE:QW

iyi bi arkadaş, dost canlısı gibi dost, adam gibi adam :D
zor zamanınızda yanında olmayı bilen bi kardeş gibi...
kardeşçesine hür orman gibi tüm öyle bişi vardı nasıldı unuttum.
ama iyi bi insan kadrini kıymetini bilin la :y

Aslında anlatılacak çok şey var ama insanlara o fırsatı vermeyeceğim herkesin düşündüğü içinde kalsın ki yer etsin hazımsal olarak :D

Kimin ne düşündüğü ne fikir yürüttüğü umurumda değil kazanılan dostluk ve arkadaşlık yeterli benim için. Kadrimi kıymetimi bilenin yerini ayrı tutarım ki etrafıma boş beleş insanlar yerleşemesin diye :)
Herşeye inat gülümse dost..

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Kisa zaman oldu taniyalı ama bunu o kadar guzel geçiriyorsun ki karsi tarafa :)Sanalda tanıdığım en temiz insan. Samimi sohbeti, güler yüzü, şeffaf oluşu sevdiriyor kendini gökyüzü gibi aydınlık bir yuzu var..
Seni seviyorum ArtemiS:t21

Yaa ne söylenir bilemiyorum gerçekten cansın bitanesin sen :can
O kadar samimi ve içtensin ki senin karşında bu kadar temiz olunmaz mı hiç istisnasız güvenen bu güveni hissettiren güzelim benim sende kocaman seviliyorsun :s52 :kalp: