• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Gri

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
240
İyi tatlı bir kız uzun zamandır tanıyorum :) . İnşallah hayatı boyunca hep yüzün güler :)

Konular
52
MFC Puanı
2,310
Foruma üye olduğum haftalar kendisini erkek sandığım bir üyeydi. Benimle canımlı, bitanemli konuşması tuhaf gelmişti bu nedenle. Daha sonra bir bayan olduğunu öğrendim. Ve gerçekten ince ve nadir bulunacak karaktere sahip olduğunu anladım.

Yanlış anlamadan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim Artemis. :/

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Arada sürtüşmemiz oldu :D Özünde iyi bir insan :can ve yönetici...

Sentinus

MFC Üyesi
Konular
3,490
MFC Puanı
7,510
forumun Sorumlusu tanışmadık daha ama adaletli ve onyargılı olmadığı kesin

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
Canımındibisi ..

Forum denince aklıma gelen nadir kişilerden , işini hakkıyla ve eğlenerek eğlendirerek yapanlardan , ay pek bi hoşsohbettir herşeyin dışında kasmadan olduğu gibidir , orası burası oynamaz net hatundur fatom ! Çalışkan adminler çok çıkmaz bu alemde sayılılardandır o sebepten her daim , öpeledim ArtemiS :*

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Kendisi ağırdır eli maşalı dır :D ama çok cana yakın yardımsever aslında on numara bir insan bana göre...

Konular
22
MFC Puanı
10
Üye fotoğraflarında güzel yorum yapmıştı ve burdan Artemise teşekkürlerimi sunarım. Allah sevdiğine bagıslasın demesiyle mutlu oldum. Gerçi bugüne kadar nasip olmadı ama herşeyin hayırlısı :) Eninde sonunda bir gün olur. Hissettiğim ve tahmin ettiğim kadarıyla kendisi çok iyi bir insan ... :)

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Adaşım canımdır o başkadır :* ArtemiS imm

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Foruma üye olduğum haftalar kendisini erkek sandığım bir üyeydi. Benimle canımlı, bitanemli konuşması tuhaf gelmişti bu nedenle. Daha sonra bir bayan olduğunu öğrendim. Ve gerçekten ince ve nadir bulunacak karaktere sahip olduğunu anladım.

Yanlış anlamadan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim Artemis. :/

Nickimden kaynaklı genelde erkek olduğum düşünülüyor o yüzden bu duruma alıştım :)
Böyle güzel düşünceler karşısında ne söyleyebileceğimi bilmiyorum çok teşekkür ederim canım iyi ki buradasın ve bizlere renk katıyorsun :f39: