• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Ocağımızı söndürdün ReyyAnnnnn :s10
Sevme ReyyAnı AlcatrazZ abişime kıyan o bence :s10

eğer seversen kuştüylerimi helal etmem sana :D hesapla kaç senedir kaç tane kuş yoldum da sana attım :kiskis

dur şimdi ne ocağından bahsedion yeniden yakarsın onu sen gaz oldugu sürece :y

sıkıyım mı kafasına yaa canım cekti :s54

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

dur şimdi ne ocağından bahsedion yeniden yakarsın onu sen gaz oldugu sürece :y

sıkıyım mı kafasına yaa canım cekti :s54

Ulu orta yazma kuştüyüm çek tenhaya sık topuklarına suçluysa linç edelim :kiskis
suçlu değilse de özür dileriz ne olacak sanki :D

Oku mesajları delil bırakmayalım, sen okuduktan sonra ben silerim :D

Maksat temizlik ;)

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

işte bana böyle ortak yakışır yaaa :D:D
ortaaam nerede yiyozz ??
sür ekip otosunu oraya :D

danzel vaşinton dedektiflik filmlerindede öyle oluyo aga.olay yerine gidiyo biz cafede bişeyler yiyip gelip o soyguncuların gucci giymiş kıçını tekmelicez deyip gidiyolar :D
olay hernekadar arizonada geçsede biz türküz.

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Bu hikayenin sonunda ReyyAn la ben sağ kalacağız belli oldu :D
Haaa birde keroLayn ve sarı kafa olabilir sonuçta bizim mekanda sessiz sessiz oturuyorlar :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Ulu orta yazma kuştüyüm çek tenhaya sık topuklarına suçluysa linç edelim :kiskis
suçlu değilse de özür dileriz ne olacak sanki :D

Oku mesajları delil bırakmayalım, sen okuduktan sonra ben silerim :D

Maksat temizlik ;)

ben mesajı aldım sen sil temizle...
sonra temizlik sırası bana gelecekkkk :seytan

Konular
14
MFC Puanı
15,720
danzel vaşinton dedektiflik filmlerindede öyle oluyo aga.olay yerine gidiyo biz cafede bişeyler yiyip gelip o soyguncuların gucci giymiş kıçını tekmelicez deyip gidiyolar :D
olay hernekadar arizonada geçsede biz türküz.

aynen :d o danıtlarını derler sürekli arabada bişiler içerler... ama ben sevmem... adam gibi oturup yiyelim suclular kaçmıyor yaa.. tamam kaçıyor olabilirler ama nereye kadar kacacaklar hem aç karnına birini kovalamak güzel olmaz demi :D yine yemeğe bagladım meka bilişim :y
ooo arizonaaa, bizim aşşaaa maaaalle ya avcumun içinden iyi bilirim sıkıntı yaratmaz bana mekan :p

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

ben mesajı aldım sen sil temizle...
sonra temizlik sırası bana gelecekkkk :seytan

Dağ gibi abişim gitti Ne yani eli kolu bağlı mı duracağız :D
Boş durmayın çözün şu olayı bak ArtemiSe umursamaz tavırlarına uyuz oldum :kiskis
İnsan başsağlığı diler ya hu :eek:lmazz
Yemek düşünmenin zamanı mı AlcatrazZ yolarım seni :azr

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Dağ gibi abişim gitti Ne yani eli kolu bağlı mı duracağız :D
Boş durmayın çözün şu olayı bak ArtemiSe umursamaz tavırlarına uyuz oldum :kiskis
İnsan başsağlığı diler ya hu :eek:lmazz
Yemek düşünmenin zamanı mı AlcatrazZ yolarım seni :azr

aç ayı oynamaz, robot değiliz bizde elektriğe takıp elektrik oldugu sürece çalışan cinslerden... bizde enerjimizi yemekten alıyoruz ve bu konuda itiraz istemiyorum ha bi de uyku konusunda... :eek:lmazz
yemek yerim üstüne kahve sigara sonra uyku kahvaltı sonra atıştırırım biraz sonra yine yemek sonra bakarız olaya :D:D:D:DD:D:D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

aç ayı oynamaz, robot değiliz bizde elektriğe takıp elektrik oldugu sürece çalışan cinslerden... bizde enerjimizi yemekten alıyoruz ve bu konuda itiraz istemiyorum ha bi de uyku konusunda... :eek:lmazz
yemek yerim üstüne kahve sigara sonra uyku kahvaltı sonra atıştırırım biraz sonra yine yemek sonra bakarız olaya :D:D:D:DD:D:D

Kuştüylerim harammm olsun sana :D ben bilirim senin o uykularını 24 saat olan günde 25 saat uyuyan adamsın :kiskis

benim içim kan ağlıyor sen bana bahanelerle geliyorsun cinayet mahallinde ye bişeyler :eek:lmazz

Yok arkadaş bunlar zanlıyı bulamazlar :hih

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Kuştüylerim harammm olsun sana :D ben bilirim senin o uykularını 24 saat olan günde 25 saat uyuyan adamsın :kiskis

benim içim kan ağlıyor sen bana bahanelerle geliyorsun cinayet mahallinde ye bişeyler :eek:lmazz

Yok arkadaş bunlar zanlıyı bulamazlar :hih

gecen ramazanda maktülün üstünde iftar açtık. masa yoktu... adamın kafasında sogan kırıyım dedim pekmezi aktı :y
yaaaniii cok hoş olmuyor olay yerinde bişiler yemek... o yüzden :y