• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Konular
295
MFC Puanı
13,190
Bence katil uşak !! :D Çok önemli flaşh bir haberle en yakın zamanda geliyorum,katille ilgili önemli hayati anlam taşıyan deliller geçti elime fakat komiser LeGoLaS la bunu paylaşmaya hiç niyetim yok :hih Sezen başgan sende sessiz kal , yaptığın yorumlarla başını derde sokacaksın ona göre , birde senin katilini aramayalım :D

Konular
11
MFC Puanı
6,680
Öncelikle söyleyeyim megaforum kasabası sakinleri benim Kolibandı nın öldürülmesiyle ilgili uzaktan, yakından ,kıyıdan köşeden heccc alakam yok sucu kim üstüne alıyorsa alsın :hih haa bir beeldiye baskanı olarak yolsuzluk diyin amenna, usulsuz işler diyin tamam, arazilerde katakulli diyin tamam ama adamı öldürtüpe hapislere düsmek racona ters :torpu
Ayrıca benim aklım ArtemiS keroLayn ın cebine iliştirdigi kagıtta kaldı valla meraktan çatlıcam ne yazıyordu o kagıtta :hmm:hmm
Kötü M/adam kesin ArtemiS eminim gibi bişey deeee romantik kiralık katil ReyyAn ın ayagindaki çamur kafama takıldı pissss yerlede dolanıyo bu kız vee bu nasıl bir romantiklik arkadas gece klubu yakıyor yıkıyorken müzik eşliginde şiir yazıyor hatun pess yani :eek:lmazz
Allah sizin cezanısı vermesin gebermeyesiceler MonteKristo ve Larna ben size sizi kaçıran olursa elini ısırın demedim mi kız kendinizi kaçırtmayı nasıl yaptınız elime bir gecin yolacam sizi :D:u26
Ve vee @ Virtus ahbap seni sevmim senin dınının dıdısının sülalerinide sevmezdim ayagini denk al ona göreeee:hih :s94
EsiLa senin gazeteye malzeme cıktı payımı alırım ona göre unuttum sanma :D
AlcatrazZ & Min kovboylar mıknatıs gibi belaları üzerinize cekip geldiniz :D
Ya LeGoLaS yaşlı emekli olcak belki intikam alıp kacacak kasabadan niye onu suclular listesine almıyoruz:s83 hemencecik aklımda deli sorular belirdi yine:yavrum::yavrum:

warya Kolibandı süperrr gidiyorsun emegine ,yüregine saglık ortak ;)
Kiz sezen sen bu kadar seyi ne ara yazdin bir bölum olmuş mubarek:D sezencim beni kacrdiklari esnada agir uykuluydum :s80 bilmiyom kendime geleyim hele bizi kacirdaklarina pisman edeceğim ben onlarin varya :Ddd
Vay terbiyesizler :tava

Konular
295
MFC Puanı
13,190
EsiLa bende katil bahçıvan dedim ama bahçıvan yokmuş :D çok film izliyon dediler

tühh bak bende 2 ci hakkımı bahçıvandan kullanıcaktım hiç oldumu şimdi ?:u20 Min biz sherlock holmes e devam edelim eninde sonunda ordan malzeme çıkar , Kolibandı bahçıvansız uşaksız cinayet romanımı olurmuş kardom ? en yakın zamanda eklentileri yap yoksa dosyayı kapatırım tatilim yaklaştı:s97 bu vakayı bir an önce çözmem lazım:s72

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

tühh bak bende 2 ci hakkımı bahçıvandan kullanıcaktım hiç oldumu şimdi ?:u20 Min biz sherlock holmes e devam edelim eninde sonunda ordan malzeme çıkar , Kolibandı bahçıvansız uşaksız cinayet romanımı olurmuş kardom ? en yakın zamanda eklentileri yap yoksa dosyayı kapatırım tatilim yaklaştı:s97 bu vakayı bir an önce çözmem lazım:s72
rMaa7M.jpg

ayıpsın :D

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Bu konu efsana oldu cidden Kolibandı kalemin çok başarılı vallahi taktir ediyor ve ayakta alkışlıyorum :):):):)

Konular
32
MFC Puanı
27,870
LiyA AlcatrazZ muhabbetinize iyice güldüm :D Sezen yine damardan girmişsin sağolasın :d Deep teşekkür ederim : ) Fenamen teşekkür ederim : d LeGoLaS sağol kuzen konuyu yorumlar çok eğlenceli hâle getiriyor zaten : ) sagolasın ayrıca memnun oldum düşüncelerine :d

Virtue bak uslu duramadın gözaltına aldılar seni :d keroLayn sen sohbet ettigine göre kesin fenerlidir sari kafa ayrıca Artemisle samimi olman normal o kargaşada seni ağırlıyor :d
EsiLa bu cinayet öyküsü uşaksız olsun : p siz Min le bi sherlock vakası çıkarın artık acar gazeteci kardom :d

Bu arada yorumlarını eksik etmeyen konuyu takip eden herkese yürekten teşekkür ederim.

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
:s63 O tesbih bizim dişlerimizden miymiş?? :s71
Ne psikopat insanlar var :s63 :D
Demek kolibandının dükkanına gidiyorlar. Hadi bakalım. Bir ip ucu falan bulurlar orada umarım :D