• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Kolibandı eve yeni geldim hikayeye biraz ara ver herkes tatile çıksın.bu ne daha birini çözemeden diğeri diğerini öldürüyo en son cinnete sokacaklar beni tepelicem hepsini gerek kalmicak dedektifliğe.
bi oturtmuyolar alcatrazzla deli dana gibi oraya buraya koşuyoz :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Kolibandı eve yeni geldim hikayeye biraz ara ver herkes tatile çıksın.bu ne daha birini çözemeden diğeri diğerini öldürüyo en son cinnete sokacaklar beni tepelicem hepsini gerek kalmicak dedektifliğe.
bi oturtmuyolar alcatrazzla deli dana gibi oraya buraya koşuyoz :D

Ama ben başlarken söyledim size huzur yok diye yeni bölüm yazıyorum yakında hepinizi tatile göndericem :D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Valla ben bilmem baksana çevirdiği dümene :D

sezene iftira atılıyo.legolas paralelin polisi zaten polislik sınavınıda cemaat sayesinde geçmiş.
esila ekrem dumanlıyı temsil ediyo paralelin medya patronu.lydia da zekeriya öz oluyo paralelin savcısı :D
vay be ne politik çözümleme yaptım

Konular
32
MFC Puanı
27,870
sezene iftira atılıyo.legolas paralelin polisi zaten polislik sınavınıda cemaat sayesinde geçmiş.
esila ekrem dumanlıyı temsil ediyo paralelin medya patronu.lydia da zekeriya öz oluyo paralelin savcısı :D
vay be ne politik çözümleme yaptım

Politik konulara girmiyorum :D
ama bak kerolayn sen alcatrazz ve sezen bi makara gırgır partisi kurun o zaman muhtarlığa adaylığımı koyarım :D

Konular
11
MFC Puanı
6,680
Sezenin bizi sormadiği belli oldu :D cok ufak rolüm benim senarist ya kaciriliyom ya arkada duruyom buyuk rol yokmu :Ddd

Konular
22
MFC Puanı
12,310
AlcatrazZ'ın yüzündeki hüzünlü ifade Min'in kalbinde burukluk yaratmıştı.

Ve ReyyAn'ın gözünde yaş filan sen hayırdır Kolibandı akşam yemekte ne yedin nabtın hikaye kahramanlarını :D

Biz kan , ilik, sakatat dedikçe nedir bu duygu yuklu cümleler :D

daha seri ;9. bolumde kurtar paçayı. :D

Fırlat artık birilerinin sakatatları caddeye.