• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

Konular
32
MFC Puanı
27,870
AlcatrazZ'ın yüzündeki hüzünlü ifade Min'in kalbinde burukluk yaratmıştı.

Ve ReyyAn'ın gözünde yaş filan sen hayırdır Kolibandı akşam yemekte ne yedin nabtın hikaye kahramanlarını :D

Biz kan , ilik, sakatat dedikçe nedir bu duygu yuklu cümleler :D

daha seri ;9. bolumde kurtar paçayı. :D

Fırlat artık birilerinin sakatatları caddeye.

Sen öğlenden beri bi kelle paça merakına takıldın Reyyan :D
Dur dokuzu yazıyorum uyumadan onuda atayımda yarında final yaparız :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

herkes uyudu rahat rahat okuyayım şu hikayeyi dedim bi susmadınız ya hu :s14
az ses etmeyinde sağlam kafa ile okuyayım :s93

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Yukarıda bahsettiğim arkadaşlardan tekrar bahsetmiyorum son bölümleri okumayanlar okuyabilir : )
ReyyAn dokuza bak bakalım tanıdık birşeyler var mı :D

Konular
22
MFC Puanı
12,310
Sade'den akan 500 cc (kan) gerisi et <:
Eldiven yoktu elimde orda pot var. Keşke kursun ile ölmeseydim

-Ve ben bu bolumler eklendikçe daha bi vicdansız oluyorum.Bitirin artık :D
ArtemiS ölmüş zaten: s

Bende öldüm : (

emeğine sağlık .

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Sade'den akan 500 cc (kan) gerisi et <:
Eldiven yoktu elimde orda pot var. Keşke kursun ile ölmeseydim

-Ve ben bu bolumler eklendikçe daha bi vicdansız oluyorum.Bitirin artık :D
ArtemiS ölmüş zaten: s

Bende öldüm : (

emeğine sağlık .

:D
Aslında bu kısım bugünkü muhabbet sonrasında eklendi zaten bu karaktere ihtişamlı bir son gerekiyordu bence yakıştı : )
Ama ben tutuklanıp sorgulansanız mevzu uzardı neyse yarın final bakalım Kolibandı nasıl öldürülmüş kim öldürmüş gizli ortak kim sanırım bi o sorular cevapsız kaldı : )

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Öldüm mü :y
Suç dünyama daha ekleyeceğim nice canlar vardı yakışmadı bana hemde intihar eder ölmek hiç yakışmadı :y
Kınım kınım kınıyorum kendimi :hih:

Konular
11
MFC Puanı
6,680
Ay aglicaktim neredeyse bu ne abi kizin günahı ne bu emirleri kim veriyor :( sezen gene cikmasin bu isin icinden:s59
Sorular her bolumde sorular :)

Konular
14
MFC Puanı
15,720
son bölümde keroLayn yeter artık gidelim dediğine göre sarışınla geçen o kadar muhabbet sonuç vermemiş :honk: beceriksizzzz :torpu
cinayet işlenmişken bile oturup muhabbet ettiniz nan siz :y .s.s

şarkı tam yeri ve tam zamanında gelmiş üstelik nokta atışı bi şarkı Kolibandı :D:D sen harikalar yaratıosun abii :D vur de vuralım :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Amanın hepsi teker teker öldü ben kendimi neremden tutsam çamura batıcam : :s83 kendimi sorguladım da bende o kadar dalavere cevirecek potansiyele sahibim acıga cıkarılmasını beklemişim ama yinede yineliyorum ben katil degilim :D
Ama Min seni hakketen tebrik ederim benim gibi suçsuz insanı teee ordan görüpde korudun ya hikaye az daha devam ederse seni İç İşleri bakanı yapana kadar rüşvet vermeye hazırım dostum:s94
(ama nazlansan da keroLayn ‘ımız icin ankette o resim eklenecek ! ::s59)
Hain EsiLa :hih:hih senin bugün gidecegin disci benim teyseoğlu seni neee kadar cok sevdigimi söyledim bizzat ilgilenecek dikişi cok at çenesine saglam olsun mümkünse haftalarca yazılıp anlaşalım onunla dedim saolsun kırmaz beni ::s59
ArtemiS ‘cim kesin katil mapusa önce o düsecek bana da ranzanın üstünü ayırsan demeye kalmadı yönetmen sen ne cani çıktın üstüme oynuyorsun bütün cinayetleri :D tekrarlıyorum ben katil degilim ! ::hih
Sade işde Allah’ın parmagi yok ki bogazını deşsin öyle :D sen kiminle ugraşıyorsun heeheeeyy böyle kim vurduya götürür ortagım seni :D en zevkle okudugum kısımdı belirteyim ::s95
ReyyAn sende başka bir canilik var kasap mı baban senin :D ama kutluyorum Sade ye yakısır müzükli bir katliam yaptın tabi yaşasan daha cok işler cevirridik seninle :D
MonteKristo and Larna kimin bacıları ya aferim kıs size kendinizi bana kaçırttınız da bir kocaya kacırtamadınız kendinizi pasaklılar :s90
Ya gurban olam yönetmen( Kolibandı bak yönetmen diyorum belki havaya girip insafa gelirsin diye ) kabak Pisadamın başına patlasın beni harcama :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Öldüm mü :y
Suç dünyama daha ekleyeceğim nice canlar vardı yakışmadı bana hemde intihar eder ölmek hiç yakışmadı :y
Kınım kınım kınıyorum kendimi :hih:

işte bu kötü olmuş :D
daha seri cinayet katliam falan bekliyordum ben...
hayallerim suya düştü...
haavaarrr gommşullaaarrr haavaaarrrr:s67

Konular
32
MFC Puanı
27,870
LiyA ben şu finali yazayım feryada ondan sonra başlarsın :D
Larna finalde o sorulan cevabıda var : )
LaiLa böyle bir etki yaptıysa o daha da güzel demektir.

ArtemiS o bizim halkımızın kötüsü onu başkasına öldürtmeyiz o kendisini vurur :D

AlcatrazZ kardeşim dün Reyyan la muhabbet ederken böyle bi an canlandı gözümde ama şarkı durduk yere geldi aklıma iyi oldu haklısın :D

Sezen son bölümü yazmadan katili sana söylemem şantaj yapma :D yagda kabul etmiyoruz ama hesap numarası gönderebilirim :D