• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Yok bana yazıktır, Sezenle et :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Yok sezoş olmaz ona kıyamam :)

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Bana kıyıyon hı :)

Bilgi - İnanç - Eylem

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Sana kıyabilirim belli olmaz gerci bn kıymadan sana kıyarlar bana sevenin cokyaaa :p

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Öylemi diyosun yani :p

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Değerli üyelerimiz 17 saat boyunca Megaforum kayıplardaydı. Pisadam'ın forumu yurttışına kaçırmaya çalıştığı haberleri camiada yayılsada Şahsına Münhasır muhabirimiz Pisadamı buldu ve söylentilerin isnadsız, yalan, karalama olduğunu teknik bazı sorunlardan kaynaklı kesinti yaşandığını belirtti.
Forumlar genel müdürü Buka, bu olayın peşini bırakmayacağını söyleyerek, Forum üyelerinin müsterih olmasını istedi. Gerekli incelemelerden sonra basına açıklamalarda bulunacağını beyan etti.

Diğer tarafta ise kulağımıza gelen bazı söylentilere göre Sezen ve Dem in forumu gizlice satın alma ama son anda forumun güvenlik ekibinin farketmesi sonucu, olaya müdaha etmesiyle forumun kurtarıldığı söylensede Güvenlik şefleri Joe. Ve Sindy söylentileri yalanladı.

Forumda tüm bunlar yaşanırken MonteKristo hala kayıp ve kırmızı bültenle aranmaya devam ediliyor. Konuya dair Sakil önümüzdeki günlerde basın açıklaması yapacaktır.

Megaforum Asparagas haber...

Bilgi - İnanç - Eylem
(sen mükemmel birşeyin ya :D )

BASIN AÇIKLAMASI;

Sevgili ve saygıdeğer ilgililer, Öncelikle, bugün yaşanan sorun sonucu çıkan ASPARAGAS haberlere itibar etmediğimiz için her birinize teşekkür ederim.

Tamamen uydurma ve kaos oluşturmaya yönelik bu tarz açıklamalara itibar etmemeniz konusunda sizleri uyarmak isterim.

Konuya gelecek olursak, işin peşini bırakmayacağımı söylemiştim. Ve çok büyük uğraşlar sonucu FORUM SORUMLUSU 'KIRMIZI' yetkili StigmatA ile bir görüşme ayarlayarak; bu kriz hakkında bütün bilgileri edinmiş bulunmaktayım, sizlerinde bilmesi açısından konuşmayı buraya kopyalayacağım;

<12.56>[Buka]~ abicim selamlar, foruma ne oldu?

<14.22>[StigmatA]~ ne olmuş canm
<14.24>[StigmatA]~ Tamam canm gördüm makinede bakım varmış

<14.24>[Buka]~ tamam abicim

gördüğünüz gibi abartacak bir durum söz konusu değil. Bakım yapıldı ve şuan tertemiz forumumuzla birlikteyiz :s97:

Herkese iyi akşamlar, güzel forumlar :)

:D :D :D

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110

(sen mükemmel birşeyin ya :D )

BASIN AÇIKLAMASI;

Sevgili ve saygıdeğer ilgililer, Öncelikle, bugün yaşanan sorun sonucu çıkan ASPARAGAS haberlere itibar etmediğimiz için her birinize teşekkür ederim.

Tamamen uydurma ve kaos oluşturmaya yönelik bu tarz açıklamalara itibar etmemeniz konusunda sizleri uyarmak isterim.

Konuya gelecek olursak, işin peşini bırakmayacağımı söylemiştim. Ve çok büyük uğraşlar sonucu FORUM SORUMLUSU 'KIRMIZI' yetkili StigmatA ile bir görüşme ayarlayarak; bu kriz hakkında bütün bilgileri edinmiş bulunmaktayım, sizlerinde bilmesi açısından konuşmayı buraya kopyalayacağım;

<12.56>[Buka]~ abicim selamlar, foruma ne oldu?

<14.22>[StigmatA]~ ne olmuş canm
<14.24>[StigmatA]~ Tamam canm gördüm makinede bakım varmış

<14.24>[Buka]~ tamam abicim

gördüğünüz gibi abartacak bir durum söz konusu değil. Bakım yapıldı ve şuan tertemiz forumumuzla birlikteyiz :s97:

Herkese iyi akşamlar, güzel forumlar :)

:D :D :D
Flaş! Flaş! Flaş!

Bilgi - İnanç - Eylem

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Yayın yasağı yok muydu ne bu şimdi :p :sigara

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Makinesimi bozulmuş forumun :p

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Qasem Dem ile ortak olmaktansa ben mor kalmaya razıyım :D
ben diyorum size Pisadam forumu yapacak diye kurcalayıp kurcalayıp bozuyor:D adam piyasada karaborsa bir gelip ortalıgı karısıtırıp gidiy :D StigmatA forumu kaçırsak bomba koyup uçursak haberin yok ha :D o kırmızı apoletin hakkını verin sayın patron :D halk sizi sahalarda görmek istiyor :D

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Qasem Dem ile ortak olmaktansa ben mor kalmaya razıyım :D
ben diyorum size Pisadam forumu yapacak diye kurcalayıp kurcalayıp bozuyor:D adam piyasada karaborsa bir gelip ortalıgı karısıtırıp gidiy :D StigmatA forumu kaçırsak bomba koyup uçursak haberin yok ha :D o kırmızı apoletin hakkını verin sayın patron :D halk sizi sahalarda görmek istiyor :D

yalnız bu iş benim başımı yakacak sanki :D :f34:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...