Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bear Grylls Kimdir?

ReiS

 ‬
Co Admin
  • Üyelik Tarihi
    8 Ara 2012
  • Mesajlar
    17,181
  • MFC Puanı
    6,001
  • MFC SeviyesiGerçek adı Edward Michael Bear Grylls'dir. 35 yaşında, evli ve 3 çocuk sahibidir. Lara adında bir kız kardeşi bulunmaktadır.
Grylls, Bembridge'de büyüdü, Londra Üniversitesi'nde öğrenim gördü, okulunu dereceyle bitirdi. Shotokan karatede siyah kuşak sahibidir.. İngilizce İspanyolca ve Fransızca bilmektedir.
Bear Grylls , 2002 yılında Shara Grylls ile evlendi. Çiftin 3 erkek çocuğu var ; Jesse, Marmaduke ve Huckleberry (d. 15 Ocak 2009 ).
Okulu bitirdikten sonra İngiliz Kraliyet Ordusu'na katıldı. İngiliz Özel Havacılık Kuvvetleri'ne (SAS) 3 yıl hizmet verdi ve daha sonra 1996 yılında Kuzey Afrika'da bir paraşüt atlayışı eğitimi sırasında henüz havadayken paraşütünün yırtılması sonucunda 500 metre yükseklikten yere hızlı bir şekilde düşmesi sonucu omurgası 3 farklı yerinden kırıldı ve bu olayın sonucunda İngiliz Kraliyet Özel Kuvvetlerindeki görevinden ayrıldı.


26 Mayıs 1998 tarihinde Everest 'e tırmanan en genç dağcı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmiştir...
Bear şimdi, özel kuvvetlerde aldığı silahsız dövüş , çöl ve kutup savaş taktikleri ve zor şartlarda hayatta kalma tecrübelerini kullanarak Discovery Channel'da İnanılmaz Kurtuluş programını yapmaktadır.
 
Üst Alt