Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bill Gates'in inadı inat!

diShy

~ یơυℓℓεss ..
Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    27 Kas 2009
  • Mesajlar
    24,083
  • MFC Puanı
    339
  • MFC Seviyesi

Microsoft efsanesi Bill Gates'in "Apple yasağı" görünüşe göre tam gaz devam ediyor!

Microsoft kurucusu Bill Gates, aile üyelerine Apple ürünleri almayı, kullanmayı yasaklayan kuralını katı bir şekilde uygulamaya devam ediyor. Bill Gates'in eşi Melinda Gates, İngiliz radyo istasyonu Radio 4'a yaptığı açıklamada, çocuklarının bazen Apple ürünleri, mesela iPhone veya iPod istediklerini ama bunların yerine Microsoft ürünleri aldıklarını belirtiyor: "iPhone yerine Windows telefon; iPod yerine Microsoft Zune... Ailenin zenginliği Microsoft ürünlerinden geliyor. Neden rakip bir firmayı destekleyelim ki?"

Gates ailesi üyelerinin Apple ürünleri kullanamadıklarını ilk kez Melinda Gates, 2010 yılında verdiği bir röportajda duyurmuştu. Artık Microsoft'un başında olmasa da inanılmaz bir medya ilgisinin merkezinde yer alan Bill Gates, görünüşe göre yasağı devam ettiriyor. Aslında haksız da sayılmaz. Geçen sene Bill Gates'in kızlarından birisi elinde "iPhone'a benzer" bir cihazla gazetecilere yakalanmıştı. Fotoğrafların basında yer almasının ardından Bill Gates uzun süre, istemeden de olsa rakip firmanın reklamına katkıda bulunduğu eleştirileriyle uğraşmak zorunda kalmıştı.

 
Üst Alt