Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bu kış en çok kullanılacak saç modelleri

Satürn

Emektar Yönetici
  • Üyelik Tarihi
    9 Şub 2015
  • Mesajlar
    41,184
  • MFC Puanı
    12,124
  • MFC Seviyesi

Pixie kesimler: New York ve Londra gibi sokak modasına yön veren şehirlerde trend haline gelen pixie kesim saç modeli, bu kışın favorilerinden biri. Romantik ve feminen bir havası olan bu kesim, hemen her kadın da mükemmel duracaktır.

Dolgun Bob'lar: Bob ( küt) kesimli saçlar, her sezon farklı bir şekle bürünerek yeniden karşımıza çıkıyor. Bu sezon biraz daha dolgunluk kazanacak olan küt saçlar için kalın uçlu saç maşalarından yardım alabilirsiniz.

Örgüler: Kırmızı halıda bir süredir sıkça karşımıza çıkan örgülü modeller, topuzların tahtına oturdu diyebiliriz. Kadınlara feminen ve masum bir görüntü katan örgülü modeller favori.

Dümdüz saçlar: Dalgalı saçlar, kırmızı halıda bir süredir popülaritesini korusa da, düz modeller vazgeçilmezliklerini hala koruyor. Gönlümüzde büyük bir yeri olan düz saçları, katıldığınız her davette rahatça kullanabilrsiniz.

Kalın kâküller: İncecik görünen perçemlere veda etme vakti geldi! Bu sezonun iddialı saç modellerinden biri olan kalın kâküller, kadınlara nostaljik bir hava katmaya geliyor. Ancak ince bir alın yapınız varsa kalın âküllerden mutlaka uzak durun.​
 
Üst Alt