• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Bursapor mu? Çaykur Rizespor mu? (Anket)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Bursaspor 35 puanla 15. Sırada
Çaykur Rizespor ise 33 puanla 16. Sırada.

Bursaspor gelecek hafta Trabzonspor deplasmanına gidiyor. Çaykur Rizespor ise kendi evinde Aytemiz Alanyaspor ile oynayacak.

Son hafta Çaykur Rizespor kazanıp, Bursapor puan kaybederse ligin 5 şampiyonundan biri olan Bursaspor küme düşecek.

İki takım sezonu puan puana bitirirse ikili averajda Çaykur Rizespor önde.

Sizce kim düşmeli?

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Bursaspor düşer.

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Bursapor Trabzonspor'u deplasmanda YENEMEZ.

Yenemediği takdirde ki Rize bana göre %99 kazanır. Bu durumda Rize mucizevi bir şekilde kümede kalır.

Sevgili forum yöneticilerimizden @StigmatA ve @EsiLa 2 Bursalı arkadaşlarımızdan da yorum alalım Bursa da havalar nasıl :D

Konular
1,018
MFC Puanı
4,910
bursa yenebilir bence. son maç . Bide trabzon karadenizde tek takım kalmak istiyor . hep böyleydi.sevmezler birbirlerini. ben trabzon Yatar diye düşünüyorum.

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Bursalıların küme düşüşünü Çay içerek izlemek kadar güzel bişey olamas:D

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
bursa yenebilir bence. son maç . Bide trabzon karadenizde tek takım kalmak istiyor . hep böyleydi.sevmezler birbirlerini. ben trabzon Yatar diye düşünüyorum.

Bursa o kadar kötü ki Trabzonspor'u yenmesi ancak Trabzon '' kardeşim alın maç sizin olsun'' demesiyle olur. Aksi halinde çok ama çok zor. Trabzonspor Bursapor'u pek sevmez bu yüzden Bursa olacağına Karadeniz ekibi olsun ister.

Bursalıların küme düşüşünü Çay içerek izlemek kadar güzel bişey olamas:D
EsiLa seni parçalaar :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Pisadam bu konuyu yoruma açtıgın için sende nasibini alırsın bence EsiLa dan:D
En büyük takım ÇAYKUR Rİzespor:D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Kardesim tabikide yukarida dedigim gibi gonlum bursa kalsindan yana ama kalmalari icin yenmeleri sart

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
@Pisadam bu konuyu yoruma açtıgın için sende nasibini alırsın bence @EsiLa dan:D
En büyük takım ÇAYKUR Rİzespor:D

Herkes kendi görüşünü söyleyebilmeli :D Yokya o kadar fanatik değil sadece bilet alıp trabzona gidecek kadar sahaya inerken bir pankart götürde megaforum yazsın ilet bunu Sezen ;p

Kardesim tabikide yukarida dedigim gibi gonlum bursa kalsindan yana ama kalmalari icin yenmeleri sart

Ankette Bursaspor işaretledin ama? ;d Peki Bursa da öyle yenecez kümede kalacaz havası var mı?

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,640
Bursada herkes byrsa dusmete daha yakin diyor malesef.

dELi

Özel Üye
Konular
27
MFC Puanı
280
TrabzonSpor kendi evinde bursaya kaybetsin karadenizde kiyamet kopar. Trabzonun yenmesi kesin rize ise kendi gobegini kendisi kesecek artik heralde kaybetmez. Bu sartlar altinda rize nin cikma sansi daha yuksek gibi.

Konular
295
MFC Puanı
13,190
Öncelikle Pisadam bu konuyu açarak güzel bir konuya parmak basmış oldu başına geleceklerden haberi olmadan tabi:s9:

ligde kalmayı garantiledik biz bu haberleri maksatlımı yapıyorsunuz sayın root adminim ? Trabzon u her türlü alırız biz siz kafanızı yormayın böyle şeylere bursa lig düşemez düşsede her zaman arkasındayız...:f33:

Daha 2 sene önce Ertugrul Hoca böyle bir laf etmiş dendiğinde hepimiz çok kızmıştık...hatta çoğumuz küfür bile etmişti..:s72:Ben de o zaman kızmıştım ama galiba Ertugrul Hoca ya haksızlık yaptık onunla 3. oldumuzda burun kıvırmıştık ki o sene zaten lig şike kokuyordu..:s14:Ne olursa olsun Ertugrul Hoca yı ağlatarak göndermek bize yakışmadı..sonuçta o zaman bölükbaşı ilk 11 den 8 oyuncuyu kamptan sonra satıp parayı cebe indirmişti..bu kadar üç kağıtçının içinde Ertuğrul Hoca gibi Saf biri uyanamadı ve kazığı yedi...:s33:

sıra sevgili dostum herşeyim Sezen in yorumuna geldi..:f2:
bursamızın küme düşüşünü büyük bir zevkle izliyecekmiş:hih: kendisine soruyorum bursalıalrdan ne kötülük görmüş şimdiye kadar söylesin bana ?:s68:
Benim de büyük bir zevkle izleyeceğim birşey var haftaya Sezen cim hemde ne zevkli olacak bir bilsen ''konuk'' olduğunu görmek forumda bana inanılmaz bir zevk veriyor anlatamamm sana HAFTAYI İP LE ÇEKİYORUM :zipzip:

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
EsiLa hak eden kazansın diyelim yoksa sen kıyamet koparacaksın belli ama görünen köy de klavuz istemez be canım ;)