Neler yeni
Türkiye'nin En Güncel Forum Sitesi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Deli para

ByOnur58

Kayıtlı Üye
MFC Üyesi
  • Üyelik Tarihi
    7 Ocak 2015
  • Mesajlar
    2,113
  • MFC Puanı
    10
  • MFC Seviyesi

Başkan Aziz Yıldırım'ın da gece-gündüz bizzat çalıştığı kampanyada kulübe günde ortalama 400 kişi üye oluyor. Bu hasılat, bir maçın bilet satışından bile elde edilemiyor

Cezası biterek aylar sonra tribünde (Gaziantep) maç izleyen ve takımın 5-0'lık galibiyetiyle coşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 1 Milyon Üye Projesi'nden gelen haberlerle ise iyice keyiflendi. Fenerbahçe Kulübü, bu projede günde ortalama 400 üye alıyor ve yaklaşık 800 bin ila 1 milyon TL kazanç sağlıyor.

MAÇ HASILATLARINI GEÇİYOR
Seyirci sayısı düşen sarı-lacivertliler, bu hasılatı bir maçın bilet satışından bile elde edemiyor. Kampanya kapsamında Fenerbahçe'ye üyelik ücretleri temsilci üyelik için 2 bin, kongre üyeliği için ise 10 bin TL. Üyeler, 50 TL de yıllık ücret ödeyecekler. En çok başvuru temsilci üyelik için yapılıyor.
ÖDEMELER DE BU KAYNAKTAN
Fenerbahçe yönetimi, futbolcuların tüm alacaklarının yanı sıra birçok gider kalemini gelen bu kaynaktan karşılışor. Kulüpten hiçbir futbolcunun maaş ya da prim alacağı bulunmuyor. Bu kaynağa güvenen yönetim, önümüzdeki sezon büyük bir transfer hamlesi yapmaya hazırlanıyor. Kampanya dolayısıyla kulübün kasasına girecek parayla takım gençleştirilecek ve dünyaca ünlü yıldız isimlerle sözleşme yapılarak, Avrupa arenasında iddialı bir takım oluşturulacak.
 
Üst Alt