• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Derin Bir nefes al

fyself

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
3,370
Bu tarz bi yanlızlığı the big bang theory dizisinde rajesh karakterinin bir eline oturup uyuşturması ve diğer eliyle uyuşmuş eli tutarak, başkasıyla el ele tutuştuğunu hayal etmesinde görmüştüm :D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
aramıza hoşgeldin siyah umarım güzel vakit geçirirsin.)

-Siyah-

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
490
Bu tarz bi yanlızlığı the big bang theory dizisinde rajesh karakterinin bir eline oturup uyuşturması ve diğer eliyle uyuşmuş eli tutarak, başkasıyla el ele tutuştuğunu hayal etmesinde görmüştüm :D

eee herkes bir leonard değil ?

yalnızlığa çare bulduk onuda beğenmiyorsun amaa :))

-Siyah-

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
490
şans ? Ona soracak olursan iq su yüksek derdi ?

hmm sıradan ve keyifli, yalnızlık tanımına hayran kaldım doğrusu :))

Bir kahvenin de 40 yıllık hatrı oluyormus biliyormuydun ? Pozitif insan seni :))

fyself

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
3,370
sheldon'a sorarsan konuyla uzun ve detaylı bir incelemede bulunup slayt sunumuyla seni ikna edebilir :D

evet tanımım doğrudur altına imzamı atarım :D insanlar çift olmak için yanıp tutuşurken tozpembe hayallerle beklentilerini arttırır, çift olduktan sonra beklentileri yüzünden bir birlerini darlayıp yanlızlığı ararlar bu genel geçer bir kanundur :D
Evet biliyorum ama o üsküdarlı kahveci ve rum gemi kaptanı arasında ki bir hatır çokta bizimle ilgili olduğunu düşünmüyorum :D

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
çünkü burası vbulletin tabanlı bir forum değil xenforo sistemli bir forumç. bir süre önce vbulletinden buna geçtik ama kısa sürede alışırsın ve dahada beğenirsin.

-Siyah-

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
490
Biz en iyisi kendimiz olarak devam edelim yoksa bu işin içinden çıkamayız :D

bay pozitif birden negatife doğru yol aldı :)) kalabalığın içinde ki yalnızlığı kast etmiştim ben.. beklenti içine girmenin tek sebebi yine kişi olarak biz kendimiz oluyoruz girmemek gerek elin varsa basını kaşı diye boşa dememişler :))

ama sen arada ki ince çizgiyi hic yakalayamıyorsun
Bana ne deyip gemiden kaptandan Rum’dan
Kahvenin vesile olduğu bir dostluğu yok sayamazsın demi?

fyself

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
3,370
Evet haklısın ne söylemek istediğini anladım. Ama konu pesimistse herkes kendince kişiselleştirir kendi yorumunu yapar, benimde yaptığım o çokta önemli değil yani ? kalabalığın içindeki yanlızlık tercihtir ya çok arabesk bir yaklaşım ?
Kahve konusuda aynı şekilde, dostluğa vesile olmasına bir itirazım yok zaten basit bir konuda öylesine bir şeyler söyledim ciddiyetle yaklaşmadım konuya espriler falan filan işte yoksa tabiki bize ne gemiciden kahveciden ?

VLaD

MFC Üyesi
Konular
70
MFC Puanı
3,990
Uyku sersemi anlamaya çalıştım konuyu ama olmadı yaktınız beynimi .s

-Siyah-

MFC Üyesi
Konular
5
MFC Puanı
490
Evet haklısın ne söylemek istediğini anladım. Ama konu pesimistse herkes kendince kişiselleştirir kendi yorumunu yapar, benimde yaptığım o çokta önemli değil yani ? kalabalığın içindeki yanlızlık tercihtir ya çok arabesk bir yaklaşım ?
Kahve konusuda aynı şekilde, dostluğa vesile olmasına bir itirazım yok zaten basit bir konuda öylesine bir şeyler söyledim ciddiyetle yaklaşmadım konuya espriler falan filan işte yoksa tabiki bize ne gemiciden kahveciden ?

arabesk bir yaklaşım dedi bana dedi ?
Hahaha unutmayacağım bunu.

Biz tam olarak bende bu noktadayız :)))

Moderatör tarafında düzenlendi: