• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Düşün ki O Bunu Okuyacak?

Konular
17
MFC Puanı
4,260
İnanmıyorsan, inandırmak zorunda da değilim.

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Ankete katılmak çok zevkli ?

Konular
17
MFC Puanı
4,260
Bu derece önemli olduğunu düşündüğün konularda yanlış kişilere yanlış zamanlarda sorular soruyorsun.
Bazı şeylere de çok fazla geç kaldın.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
Nereye kadar sürecek ....
Hayat yeterince kısa değil mi?

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810

turgut uyar ın dediği gibi. başının ağrısı beni görüncedir, baktıkça yalnızlığın gelir aklına.

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
@Anduril öncelikle insancalığınıza ve o pek kıymetli hisseden kalbinize çok teşekkür ederim.

Anduril

MFC Üyesi
Konular
9
MFC Puanı
10,740
@Anduril öncelikle insancalığınıza ve o pek kıymetli hisseden kalbinize çok teşekkür ederim.
Rica ederim sevgili @Brida, düşündüklerimi gözlemlediğim kadar yazmak istedim.
İnsanları gözlemlemeyi; farklı durumlar karşısında sergiledikleri davranışları, yaptıkları miniklerden, seçtikleri kelimelerden, verdikleri tepkilerden onlar hakkında kendimce tahmin bulunmayı seviyorum. Konu da buna uygun olunca düşündüklerimi dile getirmek istedim.
Ki söylediklerime de yorumumdan ziyade yazılarınızdan aklımdan kalanların mini özeti olarak değerlendirmek daha doğru olur diye düşünüyorum...
Güzel sözleriniz ve zarif cevabınız için ben de çok teşekkür ederim.
Sevgiler...

Brida

MFC Üyesi
Konular
12
MFC Puanı
8,810
şu an lavanta çayı içiyorsundur kesin, beni de alistirdin ama memnunum esasen. nefis bir lezzet.​

Cann

Üyeliği durduruldu!
Konular
2
MFC Puanı
8,510
Canım sıkıldı dikkatsiz sürücü gözlerimin önünde yavru kediyi ezdi. Ellerimde can verdi yavru kedi .

Pamira

Moderatör
İçerik Üreticisi
Konular
2,801
MFC Puanı
60,560
Sesini özledim